Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tökéletes test vagy gyönyörű arc?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tökéletes test vagy gyönyörű arc?

Figyelt kérdés
Egyik lány (N) magas,vékony nagyn jo alakja van mint egy modell ugy is megy , ezzel a srácok figyelmét felkeltve.Az arca max átlagos, majdnem szép.. a másik lány (A) alakja szintén jo formás , de átlagosabb mint az előző... az arca viszont elképesztően szép gyönyörű lány édes mosollyal. Ez a két lány egyszerre a parton mint barátnők. Srácok! Ti melyiknél probálkoznátok?
2012. júl. 21. 12:58
1 2
 1/14 LynyrdSkynyrd96 ***** válasza:
100%
A modellalkat nem igazán jön be alapból tiszta csontok tehát a 2. nyert
2012. júl. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
2.
2012. júl. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
A leírás alapján a szép arc és a szép mosoly nyerne nálam.
2012. júl. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
A másodiknál, természetesen.
2012. júl. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
20%
Mindkettő egyszerre, manapság ennyi már igazán elvárható.
2012. júl. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
92%
Mit ér a test ha nem szép az arc. Nekem végtelenül fontos az arc. Engem nem nő teste fog meg hanem az arca. Jó kis sztori gyorsan bepötyögöm. Haverommal ülünk a parkolóba, és jött felénk egy lány úgy 17 lehetett. Olyan szép arca volt hogy teljesen elkábultam :O Be ült a faterja kocsijába aztán elmentek. Erre haverom: Láttad milyen csöcse volt. Én : Hú b+ azt nem is néztem XD
2012. júl. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
2
2012. júl. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
90%
6-os, imádnivaló vagy :* :D :D
2012. júl. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Azért itt a kérdező nem a végletekről beszélt, hogy rusnya fej-jó test vagy kövér-szép arc, hanem átlagosról.


Különben mindkettőnek sikere van.

Én a sztori szerint a jótestű-átlag arcú lány lennék, barátnőm pedig a kevésbé jó testű(ő inkább már duci)-szép arcú. Mindkettőnk simán talál magának barátot, nem igazán csak ezen múlik a dolog.

2012. júl. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Utolso! Azért (A) nem duci , vékonyabb lány ! Csak nincs olyan feltünően modell alakja mint N-nek.. és N sem rusnya.Átlag arca van bomba jo testtel ( a mellét kivéve mert az nincs neki .. )
2012. júl. 21. 13:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!