Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szomszéd exével összejönni....

Szomszéd exével összejönni. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
5 éve elváltak, azóta mindkettőnek volt már kapcsolata. Én a nőnek vagyok a szomszédja, van egy közös 4 éves kisgyerekük, és az apuka rendszeresen jön látogatóba ("hétvégi apuka") és így ismerkedtünk meg. Nekem nagyon-nagyon tetszik, a gyerek is szeret engem mert sokszor van hogy vigyázom rá, ha az anyukának dolga van. Pl legutóbb itt volt nálam a gyerek és ide jött érte az apuka, és hát kész vagyok tőle...
2012. júl. 9. 21:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A szomszéd csaj biztos meg fog utálni téged ha megteszed, de attól még csinálhatod ha rákattantál az exére.
2012. júl. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nincs annyi facér férfi, hogy egymás levetett exeit időnként ne vegyük fel. Ha te is bejössz a pasinak, hajrá!
2012. júl. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
45%
Mert szánndékszol összebalhézni a szomszéddal? Elég idegesítő tud lenni egy szomszéd és nem csak az éles nyelve meg a teregetéskor való égetés az egyetlen támadási lehetősége amivel keseríteni tudná az életed. Próbálkozz de ha csak pár hónapra terveznél a fiúval hát mérlegelj érdemes-e.
2012. júl. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem ismerem a szakításuk körülményeit, de a lényeg, hogy már nincsenek együtt! Miért ne lehetne újkapcsolata, ahogy volt is már.. Miért ne lehetnél te a következő? Mert ott laksz?

Ha az exe túl van rajta, nem fognak attrocitások érni. Ha nincs túl, de intelligens nő, akkor se.

Csak akkor szólhat be, ha még fáj neki és nem tudja normálisan kezelni a helyzetet. De ezzel sem kell törődni, nem kell mindenféle exhez igazítani a magánéletünket.

2012. júl. 10. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!