Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hangos a szomszédom, a közös...

Hangos a szomszédom, a közös képviselő tehetetlen. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Panelban lakunk, pont a szobám alatt van a tizenéves srácé is, aki dobol. Van, hogy egy hétig csönd van(persze kopácsolás meg éjfélkor kiabálás apuval az alap), de van h minden nap másfél-két órát dobol. Igazából nem is az a vészes hogy milyen zenéket hallgat, hanem a hangerő. Úgy érzem nekem nem kötelességem ezt eltűrni, hallgatni, még akkor sem ha tánczenékre dobol. Többen szóltak már neki, de semmi változás. A közös képviselő közömbös, miután a srác apja elküldte melegebb éghajlatra. Hívjak rendőrséget? Érdemes, vagy csak olaj a tűzre? Egyáltalán a rendőr foglalkozik ilyennel ha nem egy drogos, iszákos metál zenét bömböltető srácról beszélünk?
2012. márc. 23. 18:17
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Csendháborításért feljelentheted őket. A rendőröket akkor kell kihívni, amikor legnagyobb a ricsaj. Csak téged zavar? A szomszédaidat nem?
2012. márc. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg a társasház házirendjében benne van, hogy mikor lehet zajt okozó tevékenységet folytatni. Ha ebben az időben teszi, akkor sajnos tehetetlenek vagytok, de ha ezen kívül, akkor igen lehet rendőrt hívni-nálunk szinte minden hétvégén kint voltak a szembe szomszéd házibuliján,szépen lassan rend lett.
2012. márc. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nem tudsz vele mit csinálni. Nálunk ugyanez a szitu csak egy bolond nővel, aki mindenkit szid és hajnalban imád telitorokból ordítani és zenét bömböltetni. A rendőrök akárhányszor kijöttek nem tudtak mit csinálni vele, sokszor Őket is elküldte a francba. A te esetedben sem tudnának nagyon mit csinálni, hiába hívnád ki őket. Nálunk még az a legjobb, hogy ő perelte be a lépcsőház összes lakóját. A közös képviselő meg ugyanolyan mint nálatok.

A rendőrök meg már ki sem jönnek, hiába értesítik őket.

2012. márc. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:

Mivel többen szólták már nekik, nem csak engem zavar, bár tény hogy az elmúlt fél évben már senki nem mondott nekik semmit. Gondolom mert hatástalan.

El fogom kérni legközelebb a közös képviselőtől a házirendet(mivel kifüggesztve sehol nincs-igen, "jól" végzi a dolgát, de azért a kemény pénzeket zsebre rakja), és meg fogom nézni hogy van-e erre orvosság.

Egyébként olyankor mi van, ha amikor hívom a rendőrt nagy ricsaj van, de mire ideérnek pont abbahagyja a dobolást? A rendőr megmondja a telefonáló nevét vagy ezt külön kérni kell hogy maradjon titok? (nem akarom hogy mérges apuci egyik nap késsel fogadjon)

2012. márc. 23. 18:34
 5/31 anonim ***** válasza:
98%

Panelban nőttem fel, ismerős .

A 10-en laktam.

Alattunk lakott egy idős házaspár és az ő randa, sánta, kancsal lányuk.

A radiátorcsövek hozták-vitték a hangokat...

Ja, meg a wc. Az olyan volt, mintha egy helyiségben lettünk volna.

A papa gyakran volt részeg, okádott, stb.

A kedvencem, ami felhallatszott a wc-ből:

"Siess Erzsi, mert az öledbe szarok..."

Ráadásuk rohadt büdösek szoktak lenni, és ha kinyitották az erkély ajtót, mi nem bírtunk szellőztetni.....

Mi hangoskodás esetén a radiátort vertük. Néha vették a lapot.

2012. márc. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
Találjatok ki valami bosszút,mikor ők abbahagyják ti kezdjetek valamibe-hátha észreveszik magukat. lehet elég lenne széktologatás, fapapucsban szaladgálás, kosárlabda pattogtatás, a radiátor ütése.
2012. márc. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
Kábé egy hónapja volt, hogy valami nagy témazáróra kellett tanulnom, és már több mint két órája zenélt, akkor nagyon elszakadt nálam a cérna, és lekopogtam a csövön. A srác nem jött rá h alsó vagy fölső szomszéd volt-e a "tettes", ezért elkezdett ordibálni a nagyvilágba, hogy "mit a fszt kopogunk be neki, meg hogy p el tudja dönteni mikor akar zenélni, és hogy majd jól pofánveri azt aki kopogott". Ennyit a nyitott, kompromisszumra hajlandó szomszédokról.
2012. márc. 23. 18:44
 8/31 anonim ***** válasza:
100%

össze kell fogni 5-10en és egy sötét viharos estén véletlen 123x beleverni a kis fejét( fakultative bármely más testrésze is játszhat! ) egy szimpatikus betondaraba (pl. lépcső az mindig van a közelben ) majd mikor már elég szarúl nézzki magára hagyni. Hogy ha ez nem volt elég akkor néhányszor megismételni a 3 - 4 alkalom után már megtanulja, mindenki, h mi a rend.


(A rendőrségre meg mehet, mert a kutya nem fogja neki elhinni, hogy 10 ember agyba főbe verte. Ettől független célszerű tartani az incidens időpontjában egy kisebb bulit valakinél és ha bárki kérdi akkor 20 igazolják egymásnak, hogy mindenki ott volt és éppen aktívitztek! )


Persze ez csak fikció ilyet nem szabad csinálni, mert az önbíráskodást a törvény jogosan bünteti!! És rám senki ne hivatkozón, hogy ha megteszi és elkapják, hogy én mondtam!

2012. márc. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
49%
Igen a házi rendbe benne van minden.El kell menni a jegyzőhöz birtok védelmet kérni.Tudom min mész át,a felettem lakó sem normális.Én már ki bírom még 1hét és eltakarodik innen.Albérlő volt de meg keserítette az egész lépcső ház életét.jegyzőn kivül,rendőrt hívni mikor zajong.Nem fogja meg mondani ki jelentette be.
2012. márc. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
szarj az ajtajukra és kend szét szeneslapáttal.
2012. márc. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!