Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Más is úgy érzi utólag, hogy...

Más is úgy érzi utólag, hogy megint hülyeségeket beszélt?

Figyelt kérdés
Ez mitől lehet, hogy bármit mondok, utána úgy érzem, már megint hülyeséget beszéltem és nem is ezt kellett volna mondanom, hanem valami mást. Másnál is van ilyen?
2012. aug. 16. 11:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Ilyen mindenkinél van, mondai szokás "Később könnyű okosnak lenni". Sok mindentől függ egy adott szituációban, hogy mit mondunk és mit nem. Ugyanez fordítva is előfordul sokan vannak úgy, hogy nem mondanak valamit, amit pedig kellene, az egyik sem jobb.
2012. aug. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Főleg hivatalos helyeken, melóban bejön valaki az irodába és hülyeségeket beszélek neki, felhívnak és ott makogok, aztán meg fogom a fejem, hogy ha ő nem is látott és lehet nem is tudja ki vagyok, akkor is a kolléga mellettem mit gondol.

Államvizsgán is amikor már kimondtam jött le, hogy milyen hülyén fogalmaztam meg. Plusz még úgy is szoktam érezni, hogy hülye hangom van.

2012. aug. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!