Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi ez a felfogás, most komolyan?

Mi ez a felfogás, most komolyan?

Figyelt kérdés
Nemsokára megyek a párommal pár napra egy hotelbe. több hetes nyaralásra nincs pénzünk, ezt is hónapokig spóroltuk össze. Erre a szüleim csak annyit mondanak hogy jóóóó megy, meg hogy a nászutasok szoktak hotelbe menni, hova megyünk majd akkor? Meg ilyen hülyeségek, amivel eléggé elrontják a kedvemet. Se tavaly se idén nem tudtunk elmenni még strandra sem,mert a párom dolgozott mindig, nem volt szabadidő, ha pedig idő volt akkor pénz nem. Így mi nagyon is várjuk és megbecsüljük hogy most van lehetőségünk egy picit kiruccanni. Miért nem tudnak ők is örülni ennek, miért kell lenézniük minket? 21/L

2012. aug. 16. 14:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
Nem lehet, hogy irigyek rátok? Mikor voltak ők utoljára valahol?
2012. aug. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy ki mit mond?
2012. aug. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz vele, menjetek el és érezzétek jól magatokat. Vannak olyan emberek, akiknek semmi sem jó.
2012. aug. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Mások, ők ezt nem értik meg. Az enyémek sem értik, hogy miért mentem tavaly külföldre, szerintük a szép helyeket elég tévében is megnézni.
2012. aug. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hát, nincsen munkájuk, és így csak múltkor tudtak elmenni strandra,de már nagyon rég nem voltak sehol. De hát a gyerekük vagyok, ha nekem megvan a lehetőségem, akkor az nekik miért nem öröm? Nem is az van hogy tőlük kunyerálunk pénzt hogy menjünk ide oda, hanem munkával keresett pénzből megyünk. Persze nem érdekel más véleménye, de amikor látja hogy boldogan teszek veszek, készülődök hogy majd mit kell vinni, akkor miért kell ilyeneket benyögni, és elrontani a hangulatomat?
2012. aug. 16. 14:43
 6/11 anonim ***** válasza:
68%

öhhh,hát fura..miért,mit mondanak hová kellene mennetek?kempingbe?

Ha valamilyen kuponos wellness szállodás ajánlatot vettetek kb. sikerülhet úgy kijönnötök,mintha kempingbe mennétek...A színvonalbeli különbség meg azért megvan...

Meg nem tudom,ha mi nyaralni megyünk,nekünk alap,h szálloda...

2012. aug. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hát igen amúgy, szállás. hu-n foglaltunk le ilyen akciós csomagot, jóval olcsóbban az eredetinél. Meg hát, mi az hogy szerintük csak a nászutasok mennek hotelbe? O.o
2012. aug. 16. 14:45
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
ne törődj a szüleiddel.
2012. aug. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Amíg itthon élek addig muszáj vagyok hallgatni ezeket a hozzászólásokat és bántásokat. De már nem sokáig lesz így... Szeretem őket, de nagyon fel tudnak ilyenekkel bosszantani,meg hogy nincs egy önálló lépésem sehova, amiről ne kéne beszámolni neki....-.-
2012. aug. 16. 14:55
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem lenéznek a szüleid, hanem irigykednek. Ha pedig ilyenek, azon nem tudsz másként segíteni, mint végighallgatod őket, és egyik füleden be, a másikon ki. Azután elköszönsz tőlük, és elmentek a pároddal a hotelbe nyaralni :)
2012. aug. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!