Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Manapság miért öltözködik sok...

Manapság miért öltözködik sok nő ilyen közönségesen? Vagy csak nekem túlzás ez?

Figyelt kérdés

Jó,ilyen melegben ne vegyenek nagy kabátot,de már túlásnak tartom ezt a ledérséget. Némelyik fehérnemű többet takar, mint azok a ruhák,amit egyesek hordanak.

Mielőtt megszólnátok,23 éves lány vagyok és nem,nem savanyú a szőlő. :)

Örülnék,ha a válaszokban nem engem és a felfogásom szidnátok.

Köszönöm a válaszokat


2012. aug. 17. 18:34
 1/10 A kérdező kommentje:
jav. : túlzásnak
2012. aug. 17. 18:35
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én már megszoktam.Nem is feltétlenül az a gáz,ha nagyon ledér,hanem,hogy pontosan milyen is az az adott ruha.De ami még engem is kiborít,amikor kilóg hátul a bugyesz.
2012. aug. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Amerre felénk járnak, az elmegy, miért ne mutathatná meg a lábát? Ha illik hozzá, akkor csak tessék. Van,a kinek egy a forrónaci kifejezetten jól áll.:)

Nem tudom felétek milyen göncökben lejtenek a lányok.


Én 1x-2x húztam miniszoknyát. Szerintem, amíg figyelsz és igényesen vagy "ledér", addig nincsen semmi kivetnivaló benne.:)

2012. aug. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%

Nem csak neked túlzás, sokszor én is megbotránkozom ezen. A legtöbb nő sajnos nem tudja mit is jelent nőnek lenni. Erős feltűnési viszketegségben szenvednek. Pedig ízléses, nem kirívó módon is meg lehet mutatni a szépséget.

Én már csak nevetek, mikor a rövidnadrág vagy szoknya alól kivillan a popsi. Ilyenkor mindig az jut eszembe, hogy "jééé az út szélén is pont ilyen ruhát láttam egy nőn a legutóbbi utazás során".


25/N

2012. aug. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%
engem is kiakaszt, de ilyenkor azzal nyugtattom magam hogy biztos csak azért öltözik így mert közel lakok a strandhoz.... (amugy érdekes hogy valamelyik nap egy "szennylapban" is ezt firtatták)
2012. aug. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Van,akinek ez áll jól.Én sem öltözködök ilyen lazán,de pl a kánikulában nem fogok pólóban szaladgálni,mert meggyulladok.
2012. aug. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem is túlzásokba esnek egyesek. Részletezni nincs mit, igazad van nagyon is.

22/L

2012. aug. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is túlzás, de a belváros közepén már megszoktam annyira, hogy ne érdekeljen. A saját bajuk, ha azt hiszik, attól lesznek kívánatosak, hogy mindent kipakolnak, holott senki nem kíváncsi a bájaikra. Sok esetben már bőven kimerítik a vizuális környezetszennyezés fogalmát. Jólnevelt ember el tud viselni magán némi textilt, akármilyen meleg is van, nem strand az egész világ :)
2012. aug. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mert sokan nem találják meg a saját stílusukat, nem tudják, mi áll jól nekik. Csak látják a tévében a sztárokat és olcsóbb/drágább ruhaüzletekből lekoppintják a stílusukat.
2012. aug. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Meg azok a csípőnacik, amikor leguggol a lány, és nemcsak a bugyija látszik, hanem / már bocs /, de csaknem a s...e lyuka is...hát mit mondjak, marha ízléstelen.
2012. aug. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!