Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Magyar emberek viselkedése?

Magyar emberek viselkedése?

Figyelt kérdés

Szerintetek is elviselhetetlenek vagyunk? ÉN már alig várom, hogy elköltözzek külföldre, kb. 10 embert tudok megszámolni akiket bírok és nem bsztak még át. Ismerőseimet következő csoportokba sorolnám :


1. a depisek - kb. ismerőseimnek a fele ebbe a csoportba tartozik

2. a nagyképűek - ismerősök negyede, teljesen tökéletesnek vélik magukat, és (itt most a lányokra célzok) rohadt beképzeltek ha tudják magukról, hogy akár egy kicsit is szebbek az átlagnál. Ezt külföldön egyáltalán nem érzékeltem (pl. Lengyelo. pedig ott is szépek ám)

3. az etnikumok, az erőszakosak - ide inkább nem írok semmit de ők is az egyik nagy okuk annak, hogy minél hamarabb el akarok innen tűnni.


Én látom nagyon borús szemmel a világot?


2012. aug. 18. 10:17
 1/9 A kérdező kommentje:
17 vagyok, amúgy van itt olyan fiatal aki rajtam kívül kint szeretne majd élni, dolgozni? :D
2012. aug. 18. 10:18
 2/9 anonim ***** válasza:

A világ egységes. A fent leírt hülyékkel bárhol találkozhatsz. Ráadásul Te leszel a jöttment bevándorló, aki elveszi a született bumburnyákoktól a munkát.

...

Próbáld meg Lengyelországot, de készülj fel nyelvtudással, és el kell viselned a bigott katolicizmust!

2012. aug. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A lengyelekről csak annyit, hogy szerintem ők a legbeképzeltebb nép Európában! Folyamatosan járom Európát, és sokat vagyok náluk is. Plusz amit az előttem szóló írt.
2012. aug. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Akkor én a fent leírt hülyéket pont kifogtam? :D
2012. aug. 18. 10:40
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem kérdező, szerintem csak a magadfajták elviselhetetlenek, akik állandóan nyavalyognak ahelyett, hogy kezdenének magukkal valamit.
2012. aug. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szerintem meg te semmit nem tudsz rólam :D Simán elvagyok a haverjaimmal de az olyanok vanank többségben akik kibeszélik az embert a háta mögött, nagyképűek, VAN AKINEK AZA BAJA VELEM, HOGY VIDÁM TERMÉSZETŰ VAGYOK. Hát ez aztán a depresszió mocsok országa barátaim :)
2012. aug. 18. 14:47
 7/9 anonim ***** válasza:

Az ismerőseidet 3 csoportba osztottad. Melyik csoportban vannak azok akikkel jól elvagy, és értékelik az állítólagos vidám természetedet? Csak azért is kérdezem mert a vidám embereknek nem szokásuk borús szemmel látni a világot. Némi ellentmondásban vagy önmagaddal.

A felsorolt embereket bárhol megtalálod a világban, nem csak a magyaroknak vannak negatív jellemvonásaik. Ha ezért akarsz elmenni az országból, akkor nagyot fogsz koppanni. Sehol sem fogsz mindenkit szeretni, és sehol sem fog téged mindenki szeretni.

2012. aug. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

# 3/7-nek: Hát a jenkik? Hát a németek?

A kérdezőnek: A magyarokkal sokkal többet találkozol int másokkal. Vö.: "A kémia olyan, mint a szkatol. Nagy hígításban rózsaillatú, töményen szar szaga van."

2012. aug. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A lengyelek kedves emberek és szeretnek minket.
2012. aug. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!