Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A magyar emberek miért gyengék?

A magyar emberek miért gyengék?

Figyelt kérdés
van kivétel de miért olyan gyengék ? Sok erős ember van itt de annyiszor hallok hogy cigány,szerb,szlovák,román, megver magyart talán itt gyengébb emberek születnek mint ott ? ˙( NAGYON,NAGYON HÜLYE KÉRDÉS TUDOM )

2012. aug. 19. 11:23
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
75%
huha neked biztos nagyon erős az apukád. de az enyém amugy sokkal erősebb és nagyobb mint a te apukád.
2012. aug. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim válasza:
84%

"nem utálom a magyar népet és ezt nem gyűlöletből raktam fel csak az országot utálom mert szegény amúgy apám elbánt 4 cigánnyal ezért raktam fel"

Gyermek! nőjél fel! és ne utáld Magyarországot mert szegény. Mért jó ez neked mond? ettől jobban érzed magad?

2012. aug. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
Ha a törvény nem kettős mércével mérne, hanem egyenlővel, simán visszaütne a magyar. De mert itt mindenkinek joga van, csak a normális embernek nem, ezért nem üt vissza/nem megy a rendőrségre, mert tapasztalja, hogy nem segítenek neki.
2012. aug. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Ha visszaüt, akkor még őt büntetik meg. Lásd Szerbiában leültettéjk a nmagyarokat nyolc évre, mint a háborús bűnösöket, míg a szerbek mindig megússzák egy kis ejnye-bejnyével.
2012. aug. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
87%

lol nézzétek mit küldött a ma 17:31es hszemre:


Az üzenet küldője: Gressai Hajni

"huha neked biztos nagyon erős az apukád. de az enyém amugy sokkal erősebb és nagyobb mint a te apukád."

Az üzenet szövege: szerintem ugyanojan erős apánk

2012. aug. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim válasza:
83%

Kis dolog : a régi háborúkban a németek is úgy tartották, hogy német vezér magyar katona nem hiába.... a magyar erős és nem hátrál meg nem hiába tartották a hátukat minden csatában és védték európa hitvány népségét !!!! németeket szervezésben is lemosták a padlóról a túlerők ellenében is ... a törököket is visszatartották miközben rettegtek a németek.. meg a többi sehonnai...

A szimpla erőről : nagyapám volt, hogy egy nagy vontató alá beállt és egymaga fél vállal arrább emelte holott a testvéréék 4en nem tudták és volt olyan hogy a létrán 4 zsákkal, azért nem tudott felmenni a padlásra, mert leszakadt alatta

Apám is erős volt és viszonylag még most is van benne erő, de már gyengébb. Ez nem csak rassz, de születés kérdése. Sok emberkéhez képest alapból erősebb vagyok pedig már régóta vérnyomás gondjaim és szívbajaim vannak egyre jobban..

Fontos : érdekes a kérdésed amúgy, szinte gyilkosságok és támadások a magyarok ellen ritkán látnak napvilágot ugyanis hőn szeretett kormányainkat manipulálják a ... nép fiai. Vidéken mindennapos ha magyarokat ölnek és késelnek, verik őket, de ezek nem jelennek meg sehol mert szegény kisebbség ... blabla

Sok faluba a rendőrök áthajtanak egyenesen, mert rettegnek és e fölött az áll, hogy kikergetik a faluból őket kaszákkal vasvillával meg, ami a cigányok keze ügyébe akad... Nállunk is rettegnek a rendőrök is, mert ha megvédi magát valaki akkor a saját állama és államának szégyentelen sajtója teszi a nyakára a giotint.. Szerintem az ország 90 %-a nincs tisztában azzal milyen dolgok vannak nap mint nap. Gyerekeket erőszakolnak meg és öregekre gyújtják a házakat, levágják nemi szervüket és a szájukba tömik !!! És ezeket a patkányokat nem lehet bántani, mert védi őket a "nemesi réteg" .... meg a rohadt európa, aki csak a vérünket szívja és szívta... (aki vágja a történelmet az tudja miért írtam)

De a magyarok szerencséje, hogy vannak olyan magyarok akik megtudják védeni magukat (persze ezek azok akiket a sajtó és a saját népe elítél miközben csak magukat és másokat védenek)

Egy gondolatban - egyáltalán nem gyengébbek sőt átlagban, ha fejlesztik magukat többre képesek mint egy átlag nép tagjai pl (szolga szlovák, román meg a többi selejtes nép)

A cigányok, szlovákok,szerbek,románok meg a többi azért tudja megverni mert szélsőségesen mindenki tudja mire képes a magyar, ha bedurvul és mivel nekik lehet ezért 10 - 20 ember állandóan veri a a magyart.

De, ha egyszer mennek a családom vagy a barátaim közelébe akkor vége, lehet akármekkora és akármilyen egoista nép sarja én kicsinálom, az egész pereputtyát is. Nem fog érdekelni mekkora, amúgy is a nagy embert nem nehéz kicsinálni :)

By.

Jah és még valami a kérdezőnek, ha véletlenül bajod van a magyarokkal akkor ne írj magyarul és hagyd el a magyar oldalakat, mert a magyarok magyarul beszélő ellenségeskedőkből nem kér, elég van idegen nyelvű is...

Ha lehet ilyen kérdéseket ne tegyetek fel, amúgy sem vágjátok semminek a hátterét így nem is lehet megértetni veletek... Ebből is szerintem csak a többség azt vette le, hogy sokakat nem bírok, de ez nem így van, de ahogy bánnak velünk az vérlázító és errefelé a magyaroknak kezd elege lenni..

2012. aug. 20. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim válasza:
30%
Szerintem inkább úgy van, hogy a magyar újságok, tv, nagyon szeretik játszani a sajnálkodást és folyton a szegény magyarokról írkálnak akiket annyira vernek. Én szerbiából vagyok és Magyarországon folyton azt hallom hogy a szerbek mennyire utálnak minket, meg ha elhívok valakit hozzám látogatóba akkor a válasz általában olyan mintha Szomáliába hívtam volna. Egyáltalán nem annyira fekete-fehér a helyzet, Szerbiában pl. a magyarok többsége falun él, ott megszokott hogy összeverekednek a fiatalok egy pár sör után, néha nő miatt, néha etnikai alapon, és akkor ha netán az egyik nagyfasz fiának betörik az orrát akkot az mindjárt fut a TVbe hogy magyarverés! A szerbek éppúgy kikapnak, nincs olyan hogy az egyik nemzet emberei testileg gyengébbek lennének.
2012. aug. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:
utolsó igazad van. amúgy mért kell ki írni mien üzenetet kaptál. az én papám olyan erős hogy egy gyereket bántani akar egy tehén mert párzásban volt a nagypapám oda ment orba vágta és letőrte az eggyik szarvát a tehének
2012. aug. 20. 18:21
 29/30 anonim válasza:
63%
Én úgy gondolom, hogy nem gyengék a magyarok. Inkább van bennük egy elfojtottság, ami a történelem zivataros korszakaiban szinte már genetikai szinten ivódott az emberekbe, és öröklődött tovább gyermekeikben is, ugyan úgy, mint mondjuk a magyarság tudat. Ez az elfojtottság a túléléshez kellett, mert az ország vezetői nem mindig álltak döntéseikben népük mellé, sőt....! Ha már belül is elnyomással, büntetéssel és szétzüllesztéssel találkoznak az emberek, visszahúzódnak csigaházaikba. De én úgy gondolom, hogy ha egyszer egy olyan vezetője lesz az országnak, akit az emberek arra érdemesnek fognak tartani, hogy egyként vállvetve álljanak mellé csatasorba háborúban és békében egyaránt, akkor ismét megismerheti a világ a magyar virtust. De most még nem jött el az idő, túl sok számukra az visszatartó erő. Az, hogy nem mennek fejjel a falnak, megfontoltságra vall. Van már ilyen téren elég rossz tapasztalatuk.
2012. aug. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim válasza:
utolsóval egyet értek
2014. aug. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!