Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A nagy magyar beállítottságú...

A nagy magyar beállítottságú (Metálos) emberek miért azt csinálják a való életben is amit a példaképeiktől (Tankcsapda stb. ) látnak mondjuk a videoklipekben?

Figyelt kérdés
Például az egyik Tankcsapda klipben az van, hogy az egyik postás elveri az épen aznap rá bízott pénzt(nyugdíjakat stb.)Aztán a szerencsétlent a rendőrök viszik el és bebörtönözik. Na ezt a példát remekül átültetik a való életbe is. Hogy ha valaki valakik nem tetszik nekik, akkor azt vagy azokat ellehetetlenítik és szinte kéjelegve várják, hogy az mikor fog teljesen tönkremenni, mint akár a klipben a postásgyerek. Arról nem is beszélve, hogy remekül össze tudnak dolgozni az általuk állítólag "utált" kisebbséggel, hogy ha arról van szó, hogy azt a valakit, vagy valakiket véglegesen ki kell csinálni. Az is kész vicc, hogy a nagy Metál és szétzúzunk mindent zene és életstílus mellett megfér még náluk a Scooter nevű technodance nevű formáció is, csak azért mert az énekesük hasonlít az egyik csodálatos együttes énekesére.

2012. júl. 29. 14:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Próbáld észrevenni, hogy ez fordítva működik.
2012. júl. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
He??
2012. júl. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát ebben a kérdésben én sem látok sok logikát...
2012. júl. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ebben a kérdésben nem sok logikát látok...

Először is a Tankcsapda nem kifejezetten metál zenét játszik.

Másodszor az, hogy valaki "nagy magyar" meg, hogy metált hallgat az két külön dolog, többnyire egymástól független.

Harmadik, hogy vajmi kevés embert ismerek aki Scooter és metál is hallgat.

Amúgy meg konkrétan nem igazán tudom kibogozni a mondataidból, hogy most tulajdonképpen mit is csinálnak a "nagy magyar metálosok" ami téged olyan rendkívüli módon zavar....

2012. júl. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
64%
A tankcsapda egy "pózer banda", nem egy komoly rock jelenség. A nagy magyarok meg nem igazán hallgatnak metált, hanem inkább ilyen kárpátia szintű fél-meddig pank együtteseket.
2012. júl. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

A magyarságnak nem sok köze van a metálhoz. A Tankcsapdának még attól is kevesebb köze van ahhoz, amit metálnak hívnak.


"Az is kész vicc, hogy a nagy Metál és szétzúzunk mindent zene és életstílus mellett megfér még náluk a Scooter nevű technodance nevű formáció is, csak azért mert az énekesük hasonlít az egyik csodálatos együttes énekesére."


HP nem hasonlít senkire. Legfeljebb mások rá. Azt meg nem értem, hogy aki egyféle zenét meghallgat, az miért ne hallgathatna más stílust is? Ilyen skatulyázást csak hülyegyerekek csinálnak, amit rövid sorokkal többszörösen sikerült bizonyítanod.

2012. júl. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ennek a kérdésnek tényleg semmi értelme.
2012. júl. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

" Azt meg nem értem, hogy aki egyféle zenét meghallgat, az miért ne hallgathatna más stílust is"


Én is ilyen vagyok. Imádom a rockot (különösen a 80'-as évek, pl.: Black Sabbath és társai), de járok discoba is. Mindegyiknek megvan a maga varázsa.

2012. júl. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

fúú, azért itt vannak komoly gondok. ennyi hülyeségre hirtelen nem is tudok reagálni, egy részére megpróbálok.

1. A tankcsapda egy divatzenekar, nem kemények, nem metálok, amit pedig a klipben láttál, az egy valós megtörtént esetből lett leforgatva. viszont, ki ülteti ezt át a való életbe? Én szerettem azt a zenét, bírtam azt a klipet, de azóta sem loptam semmit.

az összedolgozásnak semmi értelme, azt vagy fejtsd ki, vagy maradj csendben :D

A metál nem egyenlő azzal, hogy szétzúzunk mindent. sőt... akárkit ismerek, rocker, "metálos", de ha még nagydarab szakállas izmos metál zenész, sokkal segítőkészebbek, mint a "discopatkányok". Millió metálkoncerten voltam már, kicsin, nagoyn, nem volt verekedés sehol, semmi balhé. Discoban voltam úgy összvissz 5x, mint az 5este hallottam, vagy láttam is, hogy a pózer köcsögök összeverik egymást. Szóval a metál nem arról szól, hogy szétzúzunk midnent, lehet hogy egy lázadó stílusnak indult, de pl rengeteg "üvöltős hörgős" metált ismerek, aminek a dalszövege teljes mértékben keresztény értékeket közöl. szóval békére buzdít, nem rombolásra.

az utolsó mondatodnak meg végképp semmi értelme.

2012. júl. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"Millió metálkoncerten voltam már, kicsin, nagoyn, nem volt verekedés sehol, semmi balhé. Discoban voltam úgy összvissz 5x, mint az 5este hallottam, vagy láttam is, hogy a pózer köcsögök összeverik egymást. "


Maradjunk annyiban, hogy mindkét táborban vannak gyökerek, hányásukban fetrengő egyedek és verekedősek.

2012. júl. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!