Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit Tegyek? A Barátaim Sokszor...

Mit Tegyek? A Barátaim Sokszor Kötekszenek velem mert Sokat tanulok pl. földrajz, fizika, kémia

Figyelt kérdés
mindég mondják hogy "stréber" és megkérdeztem az osztáj fömökömet és azt mondta hogy "ne halgass rájuk" miattuk nem szeretnék rontani 8-ba csk mondom hogy ez ez év év-végén volt
2012. aug. 20. 12:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehetsz valami nagy "stréber", hogyha az osztályt "j"-vel írod plusz egyéb csúnyácska helyesírási hibák...Szerintem, szard le őket...majd a jövőben főnöknek fognak hívni.Törődj bele.
2012. aug. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nagyon helyesen teszed, hogy tanulsz! Majd ha 10-15 év múlva munkáért könyörögnek neked, akkor mondhatod nekik, hogy látjátok ezért tanultam sokat! És ti mit tudtok felmutatni?

Azért a helyesírásra is figyelj oda majd.

2012. aug. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
rendben köszönöm a 2. válaszolonak
2012. aug. 20. 13:48
 4/5 anonim ***** válasza:
Azok nem barátok, akik emiatt belekötnek másokba. Én sem vagyok a barátod, de segítő szándékkal mondom, hogy figyelj oda a helyesírásodra, különben a nyelvtantanár fog beléd kötni!
2012. aug. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ilyenkor gondolj bele, hogy te nagy korodban jól fogsz élni, ők pedig csövesek lesznek :D :D :D .
2012. aug. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!