Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen lesz a 7. osztály?

Milyen lesz a 7. osztály?

Figyelt kérdés
Nagyon kíváncsi vagyok már, hogy milyen lesz, sokak szerint sokat változik az osztályközösség, másképp állunk a tantárgyakhoz, szoval egy nagy változás lesz 7.osztályra. Szeretném, ha leírnátok a ti tapasztalataitokat a 7.osztállyal kapcsolatban. Bár én jó tanuló vagyok, nincs bajom egyik tantárggyal sem, de azért kíváncsi vagyok, hogy melyik tantárgy(úgy általánosságban)mennyire nehéz a 6.osztályhoz képest. Köszi előre is a válaszokat! :-)

2012. júl. 31. 11:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Annyiból kell komolyabban venni, hogy itt már kezd számítani az eredmény a gimi vagy szakközép felvételhez. De amúgy semmi extra, tanulni kell továbbra is, mint eddig. :)
2012. júl. 31. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Értem.:) Ment a zöld kéz! ;)
2012. júl. 31. 11:26
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el, hogy semmit sem változik. Az első változás majd akkor lesz ha fősulira/egyetemre kerülsz. Addig mindig minden ugyan az lesz, hiába mondják, a tanáraitok, hogy nem.

Annyi az egész, hogy a hetedik már ahogy az első is mondta beleszámít a továbbtanulásba. Az osztály semmit sem fog változni csak azért, mert hetedikes lesz.

2012. júl. 31. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk nem változott komolyabban az osztály, akik addig is komolyan vették a tanulást, továbbra is igyekeztek jól felkészülni, akik meg nem, azok továbbra sem. Nyilván jobban kell kicsit igyekezni, hogy már számítanak a jegyek, de nem vészes. Ha jól emlékszek, a matek egy kicsit érezhetőbben nehezebb lett, viszont ha folyamatosan gyakorol az ember, akkor simán meg lehet az is tanulni.
2012. júl. 31. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
92%
Én most megyek nyolcadikba.Hetedik végén kitűnő lettem.:)Én amúgy is könnyen tanulok,de általában a matek,fizika,kémia és a nyelvtan ment nehezebben az osztálytársaimnak.Sokan azt hiszik,hogy hetedikesek és nekik már mindent szabad.A "nagy"lányok kipakolták amijük van,a fiúk persze ezt meg is nézték:).A fiúk persze elkezdtek érdeklődni a lányok felé:).Ha folyamatosan tanulsz minden órára akkor nem lesz semmi bajod.
2012. aug. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Végülis gondoltam, hogyha ezután is ugyanúgy tanulok órárol órára mint eddig, akkor nem lesz baj. Csupán kíváncsiságbol tettem fel a kérdést. Ment a zöld kéz mindannyiotoknak! ;)
2012. aug. 1. 19:47
 7/16 anonim válasza:
76%
Én most voltam 7.-es..annyival lesz nehezebb hogy bejön egy új tantárgy a kémia, ami nem nehéz ha tanulsz.
2012. aug. 4. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
istenem. de jó h szeptembertől egyetemre megyek. szörnyű élményeim vannak a 7. osztállyal kapcsolatba. nem mennék vissza az biztos. nem irigyellek.
2012. aug. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
:)) Hát, azért kösz a választ, bár nagyon értékelném, ha kicsit kifejtenéd ezt, hamár egy ilyen kijelentést tettél.:-)
2012. aug. 9. 10:30
 10/16 anonim válasza:
100%
7.? Pfejj...gyűlöltem ezt az évet, hálát adok Istennek, hogy túléltem. Most megyek nyolcadikba, igaz, így több teher szakad a vállamra, egyéb programok és szakkörök miatt...de a hetedik? Az valami borzasztó volt. Mondjuk nálunk már felsőtől kezdve szétszakadt az osztályközösség. Mindenki azt hiszi, mi vagyunk a legösszetartóbb osztály, mikor úgy vannak a klikkek, mintha fizetnének. Tantárgyak: a kémia, fizika a legrosszabb. Biológia a tanártól függ, földrajzot meg tanulni kell, nem érteni. Az etika meg pont annak való, aki pszichológus lesz. (nekem...) :)
2012. aug. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!