Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Lányok, mit gondoltok? Hagynát...

Lányok, mit gondoltok? Hagynátok a párotoknak, hogy ide menjen rendszeresen?

Figyelt kérdés
[link]

2012. aug. 20. 15:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Uh... Tedd fel a párodnak a kérdést... Ő engedné, hogy te ilyen helyre járj?:)(Csak épp pasikkal tele...)
2012. aug. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nálunk nem merült fel a kérdés, csak most találtam ezt a cikket, és érdekel más véleménye is. :D
2012. aug. 20. 15:46
 3/15 anonim ***** válasza:
85%
Hát a menü ismeretében a rendszeresen oda járók gasztronómiai ízléséről megvan a véleményem. Egyébként nem akarok kiábrándító lenni, minden normális férfi megnéz minden bombázó nőt. Nem kell ahhoz vendéglőbe menni. És ha a nők ezt nem értik meg, azt jósolom, hamar problémáik lesznek a párkapcsolatban.
2012. aug. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Előttem szólónak igaza van, csak nem mindegy, hogy az utcán vagy külön helyen csinálja...:D Én nem örülnék neki. Nem tiltanám meg neki, azt csinál amit akar, nem vagyok az anyja, de biztos félnék egy kicsit.
2012. aug. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
79%
Igen,soha semmit nem tiltottunk meg egymásnak és nem is fogunk.Időnként elmennek a haverokkal sörözni,időnként együtt megyünk baráti társasággal,mutass nekem egy olyan sörözőt,éttermet,ahol a pincér/pincérnő csúnya,kövér,pattanásos. Nem tudsz ilyet. a lányokat meg ha meg akarja az utcán is megnézi,és nézze is meg,pasiból van!
2012. aug. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
az egy dolog, hogy az utcán megnézi őket, persze, nyugodtan... :D de itt az a kérdés, hogy mit szólnátok ha mondjuk hetente vagy havonta többször menne ide egyedül vagy csak a haverjaival.
2012. aug. 20. 16:07
 7/15 anonim ***** válasza:
75%
Ide is azért megy. Ha mégse, hülye. Vannak célintézmények is.
2012. aug. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
74%
És akkor mi van? Mennyivel mássabb ha az utcán nézi meg a csinos lányokat,egy buliban vagy ebben az étteremben ha nem vagyok vele? Nem fogja megdugni,de még csak letaperolni egyiket sem,akkor miért és milyen jogon tiltanék is meg neki bármit.
2012. aug. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
83%
Nekem rosszul esne,úgy érezném,nem vagyok elég jó és nem tisztel.Mondanám neki,hogy szedje össze a cuccait és költözzön a mazsolákhoz.
2012. aug. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
93%
Én nem örülnék neki, de ha akar menjen. Ő tudja, hogy mindenképp szüksége van-e extra kísértésre, vagy megelégszik az utcán elé táruló látvánnyal. Személy szerint szánalmasnak tartom az ilyen szintű nyálcsorgatást, ez vonatkozik arra is amikor nők teszik. Ám kinek a pap, kinek a papné:)
2012. aug. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!