Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek sokat számít az,...

Szerintetek sokat számít az, ha valaki nem volt a gólyatáborban?

Figyelt kérdés
Féltem elmenni, eléggé visszahúzódó/félénk típus vagyok... :S
2012. aug. 20. 23:29
 1/10 anonim ***** válasza:
12%
nem.szerintem nem sok mindenki megy el,inkább mindenki próbálja kiélvezni a nyarat meg spórolni az albérletre vagy sulikezdésre nem kidobni 20-25ezreket és még lehet nem is éreznénk jól magunkat
2012. aug. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
71%
Azt, hogy számít-e, és ha igen, akkor mennyit, azt nagyban befolyásolja a társaság. Konkrétan az, hogy ők mennyire befogadóak, kezdeményezőek. És persze tőled is. Írtad, hogy visszahúzódó vagy... Ez nem túl jó, hiszen nekik már van egy közös élményük, amelynek te nem vagy részese. És ha azt látják, hogy nem vagy túl kezdeményező, mellesleg ők már ismerik egymást, akkor könnyen kirekedhetsz... De ha magadat adod, és ők megértőek, nyitottak, akkor nem lesz gond. Amúgy meg, az idő úgy is közelebb visz hozzájuk. :) Remélem, hogy segítettem, kicsit enyhült az aggodalmad. :D
2012. aug. 20. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem ha visszahúzódó vagy, még fontosabb lett volna, hogy elmenj. Én is féltem, de elmentem, és nem bántam meg. Elég jó volt, bár még egyszer nem lenne hozzá kedvem, de legalább lett néhány ismerősöm és egy jó barátom, a suliban könnyebb volt így.
2012. aug. 20. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%

ez csak egy butító mszalag amivel etetik a népet

"ha nem mész gólytáborba ki fognak utálni, el van ásva a jövőd, blabla"

nem igaz. sőt, aki visszahúzódóbb jobban ki tud építeni kapcsolatokat olyan közegben ahol nyugalom van és esetleg nem "terrorizálják" :D közben a felsőbbévesek.

én is félénk vagyok, nem mentem el...mint kiderült, a szakunkról összesen 4-en voltak. mégsem ők lettek egymás legjobb barátai, nem közösítettek ki senkit.

ott ismertem meg minden emberkét az egyetem 1. napján ahogy a többiek is és lettek barátnőim.

abban jó a gólyatábor hogy pár felsőstől megtudhatsz dolgokat a könnyebb ügyintézésről meg hogy hol vannak a legjobb bulik - de gondolom annyira bulizós típus sem vagy és ezt a többiek révén úgyis megtudhatod.

akik voltak azt mondták nem volt nagy szám a tábor és még ételt is keveset adtak.

2012. aug. 21. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
55%
A kérdező szerintem a gimis gólyatáborról beszél, amúgy meg az elején nehezebb lesz szocializálódni, pont hogy menned kellett volna, ott mindenkinek lesz új barátja, haverja. legalább elkezdhettél volna megnyílni.
2012. aug. 21. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%
nem.
2012. aug. 21. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 tüptürüptürüpp ***** válasza:

Szerintem, ha anyagilag megtehettétek volna, mindenképpen ott kellett volna lenned!:) Ha visszahúzódó vagy méginkább, hisz miből gondolod, hogy szeptember elején könnyebb lesz ismerkedni olyan emberekkel, akiknek a nagytöbbsége már "ismeri" egymást..?! Nem akarlak megbántani, nehogy félre értsd, tudom milyen rossz, én is visszahúzódó voltam még 2-3 éve, de azóta teljesen megváltozott a nézőpontom. Szóval én azt tudnám neked tanácsolni, hogy légy magabiztos és szerezz barátokat, hiszen ezekkel az emberekkel fogsz 4 évig suliba járni. (: Másrészt lehet, hogy egy tök jó buliból maradtál ki..

Megkérdezhetem, hogy lány/fiú vagy?:)

15/L

2012. aug. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
A gimis tábor nem lényeg csak egy nagy utánzás,nem lesz semmi bajod hogy nem mentél,de az egyetemit,főiskolásat ne hagyd ki az az igazi és azt nagyon fogod élvezni
2012. aug. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
71%
Egyetemi azert sokkal fontosabb, mert utana keves lehetoseg van baratokat szerezni. Szet lesz szorva a tarsasag, minden oran teljesen mas vadidegen emberek lesznek, jo ha van egy- ket regi ismeros.
2012. aug. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm mindenkinek a választ! : )

Amúgy egy részben azért sem mentem el, mert eléggé drága volt... : / De nem ez volt a fő ok, hanem az, hogy milyen típusú ember vagyok valójában... : S

Remélhetőleg az új osztályban sok elfogadó ember lesz, az ilyen nyuszikkal, mint amilyen én vagyok... Majd megpróbálok változtatni a hozzáállásomon. : )

Amúgy 14/L vagyok. : )

2012. aug. 21. 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!