Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha családtagtól kapnátok...

Ha családtagtól kapnátok óriás nyalókát, megennétek, vagy kitennétek emlékben?

Figyelt kérdés

2012. aug. 21. 21:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy ideig kinn lenne, de nem sokáig mert nyalóka függő vagyok =D Persze az eltüntetése is sok idő lenne... volt már ilyen óriásnyalókám és napok/hetek alatt fogyott el végleg.
2012. aug. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Már nekem is kb 1 hete kint van, és ma megkostoltam: D Na és felmerült bennem a kérdés, hogy ezt vajon illik-e: D
2012. aug. 21. 22:13
 3/6 anonim ***** válasza:

Én voltam így, hogy körülbelül 6 évig őrizgettem egy kakasnyalókát, kint az íróasztalomon, szem előtt.


Az igaz, hogy én nem kaptam, hanem magam vettem Badacsonyban. Ez nekem egy nagyon szép emlék volt. Egyrészt, gyerekkoromban voltam utoljára Badacsonyban a szüleimmel, ( Apu már nem él) másrészt pedig a kakas nyalóka a gyerekkorom édessége.

Szóval így nem volt szívem megenni, de aztán idén valami fordult bennem és megettem és nagyon jól esett :)



Szóval ez nem illem kérdése, ha még szeretnéd őrizgetni, akkor még tartogasd, de meg is eheted és közben jókedvűen azokra gondolhatsz, akiktől kaptad :)

2012. aug. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

3. válaszoló


Most már újra árulnak kakasnyalókát. Ha szeretnél a Tescoban 80 Ft kb. Én is ettem a múltkor és nagyon finom =D

2012. aug. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
: D Köszönöm a válaszokat: D A nyalóka 2014 végéig jó, szóval még gondolkozom:)!:D
2012. aug. 22. 10:22
 6/6 anonim ***** válasza:
Én tuti megenném:D
2012. aug. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!