Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Honnan szedik az emberek ezt...

Honnan szedik az emberek ezt a "a magyarok a Szíriuszról származnak" baromságot?

Figyelt kérdés
És sajnos el is hiszik. És nem gyerekek, hanem felnőtt emberek.
2012. aug. 23. 09:45
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Van 1-2 ember akinek nagyon jó a fantáziája, és van egy csomó ember, aki nagyon hülye.
2012. aug. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%
Szomorú hogy nem tudják hogy a Sirius egy sokkal nagyobb csillag mint a Nap.
2012. aug. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Figyelj én nem felnőtt, hanem egy 12 éves gyerek vagyok, aki annyira biztos a Magyarok származásában, hogy felgyújtom azt a maradéknyi bőrt a pofádon, hogy biztos egy köcsög rumaROMA vagy, hogy gyalázod a Magyarokat. Eztán tőlem nézhetsz hülsex idiótának, de leszarom.
2013. máj. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

doci te hülyevagy xd


Ki beszélt a Magyarság ellen? Szerintem a kérdező is magyar... Neked viszont az inteligenciád, és a felfogóképességed nem magyaros, hanem madzsarosch

2015. júl. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem vagyok cigány, magyar vagyok, pont olyan keverék, mint a legtöbb, mivel tiszta vérű ősmagyarok már nem léteznek.

Szerintem az, hogy felvetem ezt a marhaságot, nem a magyarság gyalázása. Az sokkal inkább, ha valaki nem tud rendesen beszélni vagy írni, és csak sérteget másokat.

2015. júl. 13. 07:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!