Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Tényleg ennyire ritka az...

Tényleg ennyire ritka az igazi barátság? Bennem van a hiba, vagy ha valaki nem egyetemista, akkor tényleg esélytelen, hogy barátai legyenek a semmiből?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy már sokszor feltették a kérdést, mégsem jutottam velük előrébb.
2012. aug. 23. 21:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem benned van a hiba.Magamból indulok ki,mert nekem sem sikerül egy épkézláb baráti kapcsolatot kialakítani.
2012. aug. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Lehet,hogy bennünk van a hiba, de nekem akkor is furcsa, hogy ennyien magányosak, ez vajon mindig így volt?
2012. aug. 23. 23:28
 3/5 anonim ***** válasza:

Tény, hogy egyetemen jóval könnyebb, hiszen még nekem is - aki minden, csak nem társasági lény - szinte hetente kell mennem valahova év közben, ha senkit sem akarok elhanyagolni. Nyáron meg itt a kolesz, elfoglaltság van bőven.

Azt mondják, később nem lesz még egy ilyen, viszonylag zárt, hasonló érdeklődésű embereket tömörítő környezet, ezért itt kell megfogni, amit lehet. Szerintem nem feltétlenül bennetek van a hiba, talán csak annyi a gond, hogy nem a megfelelő emberekkel vagytok körülvéve.

2012. aug. 24. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Általánosba vagy középiskolába nem szereztél barátokat? Ha dolgoztál, esetleg ott? Lehet, hogy a nappali tagozatos egyetemisták könnyebben összebarátkoznak, de ez szerintem már a levelezőre nem áll, hiába jársz egyetemre.


A legjobb barátnőmmel 25 éve vagyunk jóba, még általánosba jártunk egy osztályba. A munkahelyemről is van barátnőm, akivel 15 éve ismerjük egymást, és kb. 13 éve nagyon jóba vagyunk és bár már 10 éve nem dolgozunk egy helyen, mégis tartjuk a kapcsolatot.

2012. aug. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Direkt nem írtam le az életem történetét, mert nem az volt a célom, hogy elsírjam a bánatom. Voltak természetesen barátaim, de mára már egy sincs. Hülyén alakult.
2012. aug. 24. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!