Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Észrevettétek, hogy este...

Észrevettétek, hogy este megjelennek a kötekedők?

Figyelt kérdés

Azt veszem észre, hogy reggeli órákban nyugi van, normális válaszok érkeznek, de így estére teljesen eldurvul a helyzet.


Bevallom, hogy néha mikor este feljövők akkor már fáradtam vagyok és ingerültebb ilyenkor írok olyan választ amit pl. reggel nem tennék.Mások is így vannak ezzel, vagy ők alapjáraton direktbe kötekedni jönnek?


2012. aug. 21. 22:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%
Én NON-STOP ingerült vagyok.Ilyenkor jön ki a legtöbb emberen az,hogy bazz egyedül vagyok még mindig..
2012. aug. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Én nem szoktam kötekedni este sem, inkább a kérdező valós problémáját próbálom keresni és segíteni rajta, mint beszólogatni neki.
2012. aug. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
77%
Azt elárulod nekem, hogy ha fáradt vagy, miért a gép előtt ülsz, miért nem pihensz? Mert rengetegszer olvasom, hogy valaki leír egy érthetetlen kisregényt, és a végére smiley-val odabiggyeszti, hogy összeesik, annyira fáradt.
2012. aug. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

A válaszok a kérdésektől,és a kérdezőtől is függnek,sok esetben a válaszadók egymásban generálják a feszültséget,és kezdenek vérre menő csatákba.

Sokszor szerintem az a baj,hogy nem olvassák el a választ,mielőtt elküldenék.Én sok esetben ilyenkor törlöm az egészet,és vagy fogalmazok egy könnyebben emészthetőt,vagy lépek a következő kérdésre.

2012. aug. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
...amúgy gyakorlatilag te is kötekedő vagy; a kötekedőkbe kotöttél bele. :D
2012. aug. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
3mas, azért nem alszom, mert a babát kell előtte elaltatni,majd mikor ő elalszik akkor a páromnak a vacsorát elkészíteni, megvárom még megeszi megfürdik és a legvégén megyek én fürdeni addig itt szoktam ülni. De olyankor mint pl. most is, hogy nincs itthon mert éjszakás akkor nem fekszem le csak akkor ha már tényleg az összeesés határán vagyok. Kicsit parázok attól, hogy valaki be akar törni és inkább ébren vagyok addig amíg tudok.
2012. aug. 21. 22:28
 7/11 anonim ***** válasza:
Akkor neked kisebb gondod is nagyobb annál, minthogy itt üldögélj. Nem kellene félned ennyire a betörőktől, hacsak nem olyan környéken laksz.
2012. aug. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Párod nem tudja megetetni magát? Nem kötekedés, csak kérdezem.
2012. aug. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
biztonsági ajtót, ablakot rakjatok fel, akkor nem kell félni
2012. aug. 22. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

nem lakunk rossz környéken, gyerekkorom óta félek mert egyszer betörtek hozzánk éjszaka úgy hogy otthon voltunk



De megtudja magát etetni csak én készítem el, úgy szeretek ágyba bújni, hogy tudom, hogy minden rendben van, mindenkinek tele a hasa. Én gondoskodó családanyának tartom magam, nem olyannak aki sz.rik a másikra.

2012. aug. 22. 08:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!