Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, ti hány hetes babánál...

Anyukák, ti hány hetes babánál csináltátok azt, hogy este ha egyedül nem tudott elaludni a babátok, akkor egyszeerűen egyedül hagytátok, hogy sírja álomba magát?

Figyelt kérdés
Ha el is aludt akkor éjszaka még felkelt enni? És kezdődött előről az egész cécó? Félek nem bírnám két percig sem hallgatni a sírását, olyan keservesen tud sírni :-(
2010. jan. 24. 20:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
68%
Én ilyet sosem csináltam. Szerintem pici babánál meg nem is szabad ilyet tenni.
2010. jan. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem sem szabad hagyni sírni egy pici babát. Én sosem hagytam.
2010. jan. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Én is azért kérdem, hogy hány hetes korban vagy hónapos korban próbálják meg először ezt... sajnos csak cicin alszik el és azt is éjfélkor, félek nagyon ha nem lesz tejem mit fogok csinálni... már nagyon fáradt vagyok, éjjel is van hogy 2 óránként ébred enni :-( szerintem ez sem normális, van akinek már 6 hetsen átalussza az éjszakát...
2010. jan. 24. 20:52
 4/19 anonim válasza:
48%
hány hetes(?) kortól?az én fiam 6 hónapos(!) és még mindig cicin alszik el.éjjel is kel 2-3 óránként szopizni.én is nagyon fáradt vagyok, de ő a gyerekem,ez a dolgom.soha nem hagynám magában sírni
2010. jan. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Nem irtad hány hetes, vagy hós a babád..
2010. jan. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

5,5 hónapos korában próbáltam először egyedül elalvásra szoktatni, addig cici, ringatás, végén már babakocsiban tologatás volt. Ezt azért hagytam abba, mert mindig felébredt 20 perc után és hiányolta a ringatást. Szóval elkezdtem szoktatni, de nem sírni hagyni, hanem mikor elfáradt letettem, ha sírt kivettem és ezt addig, míg már nem sírt és aludt. Kb 3 nap volt kemény, utána szépen haladt minden.


Nagyon pici babát szerintem se hagyj sírni!

2010. jan. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk kb. 2 hónapos koráig volt, hogy kézben aludt el.Utánna evés után betettem a kiságyba és magától elaludt sírás nélkül.
2010. jan. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
30%
Soha!
2010. jan. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
41%
SOHA!!!
2010. jan. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Én kétségbeesett pillanataimban próbáltam, na nem ment. Kb. fél perc után visszamentem ringatni. Nagyon tudott ordítani. De képzeld, megszünt. Már lassan 4 hete újabb kétségbeesett pillanatomban megint kimentem (ilyenkor nagylevegő és vissza, ugyanis ringatás közben is ordított akár fél órát is) és azt vettem észre, hogy nem ordít, csak úgy halkan mondja a magáét, de mégcsak sírásnak sem nevezném. Hagytam szépen 15 percig, 2 percenként bementem. Na azóta gyönyörűen elalszik. De már fél éves. Erre gondolom meg kell érni, meg el kell találni a pillanatot. Állítólag még fél éves kora előtt.
2010. jan. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!