Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért tűnnek el a barátaim?...

Miért tűnnek el a barátaim? Hogy lehetne új baráti társaságot szerezni?

Figyelt kérdés

Ovis korom óta velük vagyok barátok, de ahogy felnőttünk egyre jobban távolodunk el, más társaságot keresnek akikkel jól belehet tépni,beb@szni, és félre kefélni... , kérlek ne értsétek félre én nem azt mondom ,hogy nem szeretek inni,hogy utálom azokat akik ezzel élnek. Nem bíznak bennem és ez fáj , szóval ajánljatok erre valami megoldást , vagy ,hogy hogyan , hol lehet olyan társaságot találni ami nem ilyen. mert ahol szétnézek mindenhol csak ezt látom...

Persze próbálkoztam már .de nem sok sikerrel.


2012. aug. 26. 22:17
 1/1 anonim válasza:

Az első kérdésedre már válaszoltál:) Azért tűnnek el a barátaid, mert nem együtt/egyformán változtok.

Másodikra pedig: Ezt nagyban befolyásolja, hogy mennyi idős vagy. Szóval ha erre választ adtál, majd folytatom:)

2012. aug. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!