Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Neked van beceneved? Szereted?

Neked van beceneved? Szereted?

Figyelt kérdés
És hogyan kaptad?

2012. aug. 27. 20:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Cukorlánynak hív mindenki az osztályban már kilencedik óta, tehát 2 éve, mert mindig vattacukor illatú parfüm van rajtam. Először egy meleg srác(tényleg az, nyíltan) kezdte, hogy olyan vagyok mint a cukor, és csoda, hogy nem szállnak rám a darazsak:D Szóval először ő ordított nekem mindig a folyóson, hogy ni csak, ott a cukorlány, aztán az egész iskola rákapott. Na, azóta én vagyok A Cukorlány.
2012. aug. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem van egy, csak a legjobb barátnőm becéz úgy :) Szeretem a becenevemet, neki is ugyanaz, senki másnak nincs ilyen neve :)
2012. aug. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én két középsuliba jártam a sulis éveim alatt és mind a két helyen ugyanazzal a kezdőbetűvel kezdődő nevet adtak nekem, de nem volt azonos. Egyiket se szerettem. Ja és a második helyen (suli) ott hívtak még Spanyolnak is. Azt szerettem. Azért kaptam a spanyol nevet, mert állítólag úgy nézek ki, mint egy spanyol :D
2012. aug. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

engem "Gizinek" hívnak...


(ne kérdezd, hogy miért)

17/F

2012. aug. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Királylány:)

Kolléganőim neveznek így, mert nem én főzök otthon és én vagyok a legfiatalabb.:)

2012. aug. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szuszi


volt töri tanárom hívott így :), de nem azért mert állandóan aludtam... :D

2012. aug. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én Dóra vagyok, ebből lett Dorie - még kislánykoromban ragasztotta rám az uncsitesóm és mai napig megmaradt. Sok ismerősöm Morának hív a vezetéknevem becézéseként. A párom anyukája pedig Kisdórikának, amit rühellek.
2012. aug. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

AZ iskolában folyton Szasza-nak hívtak, amit rühelltem. (A vezeték és keresztnevem is Sza-val kezdődik)

Az unokahugaim Abi-nak hívtak, amikor még nem tudták kimondani a Szabinát. Ezt szerettem. Majd Boszi lettem a megérzéseim miatt. Amit ugyancsak szerettem. Most leginkább a Szabuskát használják, és a Szabust:)

2012. okt. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Van,de nincs benne semmi extra. Legjobb barátaim hívnak így,és szeretem. :)
2013. júl. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!