Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Lennél a lakótársa egy életkép...

Lennél a lakótársa egy életképtelen embernek? Főleg egyetemistáktól kérdezem?

Figyelt kérdés
Egy olyan életképtelen felnőtt emberre gondolok,aki egyedül semmit se tud megcsinálni,elintézni,semmit se tud főzni,mindig anyját hívja mindenért,nincsenek barátai,el van kényeztetve?Mi lesz az ilyen életképtelen emberrel?
2012. aug. 28. 12:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
75%

Én nem lennék a lakótársad.

20L

2012. aug. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
nem rólam van szó,csak úgy eszembe jutott ez,mert lehet h egy ilyen emberrel kell együtt laknom
2012. aug. 28. 12:13
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
lehet, most életképtelen, de majd csak megedződik. 18 évesen én sem tudtam főzni, van iskolai menza, anyuka csomagol és kész. Ne foglalkozzál vele, ne csinálj meg helyette semmit, max. irányítsd, ha kér valamit. Te nem vagy anyukája, se felelős érte, mit idegesíted magad, ha ő az anyját hívja?
2012. aug. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nem. Mindig nem hívhatja az anyját. A takarítást hogy oldanátok meg?? Mindig te takarítanál? vagy az anya?? Az anyja egy idő után a te dolgaidba is beleszólna..Akkor már inkább egyedül élnék.
2012. aug. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Rászansz pár hetet, hónapot és megtanítod élni. Nem nagy ügy. Ha nincs hozzá türelmed és idegesít ne lakj vele, mert leszívja az energiádat.
2012. aug. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem megy az olyan könnyen, hogy megtanítod élni, főleg ha az akaraterőt se nyomták bele...én is ezt hittem páromról aztán nyögöm 5. éve.
2012. aug. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
próbáltam egy év alatt megtanítani élni,de semmi...anyja engem hibáztat,hogy nem tanítottam meg élni,22 éves a csaj már
2012. aug. 28. 12:22
 8/15 anonim ***** válasza:
62%

Honnan tudod, hogy ilyen?... Laktál már vele???...

Amúgy meg jobb lenne, ha egy dörzsölt szemétládával kellene együtt laknod, aki mindenedet felzabál, összehugyozza a vécét aztán nem takarít maga után, éjszaka nem hagy aludni mert akkor van kedve bulizni, százan járnak fel hozzá, hetente körbehányja a lakást, stb... Ilyen jobb lenne?...


Lehet, akit te most itt lehüly*zel, az fog télen napokig ápolni, mikor 40 fokos lázzal fekszel majd...


Miért lenne ÉLETKÉPTELEN?!...

Mert nem játssza meg a nagymenőt?!...

2012. aug. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
na ő éppen ilyen,mint amilyen példát te írtál,utolsó
2012. aug. 28. 12:23
 10/15 A kérdező kommentje:
nem takarít,elvárja,h én főzzek rá,csak nem bulizik
2012. aug. 28. 12:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!