Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy vélekedtek a különc,...

Hogy vélekedtek a különc, elvont gondolkodású emberekről?

Figyelt kérdés
Akár olyanokra gondolok itt, akik pl.hangokat hallanak, többet élnek meg az életből mint a legtöbb ember.

2012. márc. 26. 19:00
 1/7 A kérdező kommentje:
Kiváncsi vagyok, hogy vélekedtek ezekről az emberekről? Pl. Charlie Manson. Ez talán talán túl elvont? Lehet a kategoria rossz.
2012. márc. 30. 21:39
 2/7 anonim ***** válasza:

Én eléggé elvont gondolkodású vagyok, olyan filozófiai téziseken elmélkedem, amelyen kortársaim nem. Általában komolyabb dolgokkal foglalkozom, mint ők.

Én nem hallok hangokat, csak egy fekete folt van a látásomban.

2012. márc. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, tehát én nem vagyok elmebeteg, csak elvont, szerintem a kettő nem minden esetben összeköthető.
2012. márc. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

manson hangokat hall? nem tudtam...


először is ez baromira tágsn értelmezhető fogalom, hogy különc, elvont

ezt lehet egy tarajosfejű sutttyó punkra is mondani vagy egy überintelligens emberre vagy egy betegnek titulált emberre, stbstb de még csak nem is kell ennyire szélsőségesnek lennie


a vélemény pedig az, hogy ők is emberek..../de kit is értünk ŐK alatt??/, uhh még valami: mért gondolod, hogy összefüggés van aközött, hogy ki mennyire intenzíven él és hogy különc?

2012. márc. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Erről azt gondolom, hogy az már manapság különcnek számít, aki gondolkodik. A töprengő ember, mintha már kiveszett volna a világból. Nekem ez a tapasztalatom, teljesen mindegy, hogy ez most pesszimizmus vagy optimizmus. A Mansont azért említettem, mert ő egy igazi gondolkodó ember. Most elvonatkoztatva a tetteitől, vagy épp attól, amit végül is nem tett meg. Ez az úgyn. elvontság meg eléggé megnehezíti szerintem a kapcsolatteremtést, mert a legtöbb ember ezt nemigen tolerálja és mindjárt hülyének néz.

Ha valaki hangokat hall szerintem az nagyon érdekes de sajnos nem találkoztam még olyan emberrel.

2012. ápr. 2. 14:42
 6/7 A kérdező kommentje:

Első válaszoló

Hogyhogy fekete folt?

2012. ápr. 2. 14:44
 7/7 anonim ***** válasza:
Unalmas téma
2012. ápr. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!