Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Lányok, őszintén! Ha lájkolját...

Lányok, őszintén! Ha lájkoljátok egy fiú képét, akit nem is ismertek élőben az jelentheti azt, hogy ténylegesen tetszik nektek a fiú?

Figyelt kérdés
Ilyen jelölgetős csoportban vagyok benne és ki szoktam írni, hogy jelöljenek és szoktak lányok bejelölni. Már nem is egy miután visszaigazoltam lájkolta a képeimet. Volt, aki csak egy-kettő, de volt, aki az összeset.

2012. aug. 28. 17:39
 1/8 anonim ***** válasza:
ez a lájkolás már semmit nem jelent.csak annyit hogy tetszik neki a kép.
2012. aug. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
facebook -.- olyan ratyi oldal hogy már fáj
2012. aug. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
ezt beállítom figyeltre :)
2012. aug. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát mondjuk én soha nem jelölök be olyat, akinél az van kiírva hogy jelölj!... de ha idegen fiú adatlapján lájkolok képet, az 1. vagy azért van, mert maga a kép tök jó, vagy 2. tetszik a srác :D
2012. aug. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsére kinőttem az ostoba pcsa korszakból, hogy idegenek képeit lájkolgassam.

Szóval, ha egy idegen csaj lájkol, arról már tudhatod is, hogy buta, mint a föld.

2012. aug. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
úristen! ha idegent lájkolok buta vagyok mint a föld???? ez nagyon nagy butaságról nyújt bizonylatot....
2012. aug. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, az a butaság, hogy vadidegeneknek nyalizol. :)
2012. aug. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
lájk egyenlő nyalizás?? hmmmmmmmmmmmmmmmmmm érdekes!!!
2012. aug. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!