Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A csaj aki tetszik szakított...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csaj aki tetszik szakított a barátjával. Mit lépjek?

Figyelt kérdés

A kérdést régebben kiírtam egyszer de most változott mivel szakítottak..



Idén fejeztem be a 9. osztályt,van egy évfolyamtársam(lány)akivel jóban vagyok,és mindig jól kijövünk egymással.Nekem nagyon tetszik.

Én korán érek be suliba,mert bejáró vagyok,és ő már mindig ott van.(Budapesten lakik de távol van a sulitól és korán van busza,későbbivel nem érne be)Mindig,felszokott jönni velem az osztályomba beszélgetünk,és mindig mosolyog rám...

Sőt,1x május volt,rövid pólóban jöttem kilógott a címkéje,és mondta hogy forduljak meg,és visszafordította:)

Tegnap írtam rá először nyári szünetben,mivel nem volt időm,nyaralni voltam,stb..

Tök jól elvoltunk,és mondja hogy képzeljem el van 1 barátja Ádámnak hívják,és hogy szülei most engedték meg hogy legyen barátja..És 1x csak kérdezi hogy volt-e már barátnőm.(Nem volt,de semmi baj nincs a külsőmmel,15 vagyok 185 cm magas,nem vagyok elhízva,és nem is akartam elsietni..jó tanuló,kedves)

A beszélgetés végén mondta,hogy jót beszéltünk és reméli hogy még lesz ilyen.


célozgattam már,1x kérdezte hogy szeretek-e teniszezni mondtam ha te igen akkor én is,de erre csak mosolygott

és mivel a ebben a gimiben 2 nyelv kötelező most kezdtünk mind2en angolon tanulni,mondta hogy egész nyáron ment külön órákra,én meg mondtam hogy szinte elfelejtettem az egészet,és mondta hogy majd segít nekem :)


Most szakítottak pár napja!Az lenne a kérdésem : Lányok ti hova mennétek el legszívesebben?Egyáltalán elmennétek ha ráértek és jól kijöttök?


Bocsi hogy hosszú,előre is köszi!!!!! :)


2012. aug. 25. 23:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Huszár: C-6
2012. aug. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

a huszáros vagyok


sztem simán elviheted sétálni vagy megnézni a várost vagy vmi park tuti van arra felé nem? lényeg, hogy minél több felé legyetek, hogy minél több helyen legyen veled együtt emléke... üljetek le több helyen a sétálás közben.. akár egy sajtburgerre is beugorhattok közben és mentek tovább vagy vmi ;) sok sikert :D

2012. aug. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kösz! Jöhetnek még válaszok :D
2012. aug. 25. 23:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!