Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok ha egy pasi rettenetese...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ha egy pasi rettenetesen szőrös, hasa és mellkasa is pl mint Hasselhoffnak, és emiatt elutasítjátok (bizony bizony vannak olyan lanyok akik gonoszak és emiatt is elutasítják ha tetszik akkor is), de ha legyantázza magát akkor lehet esélye?

Figyelt kérdés
Vagy akkor is kikosarazzátok?
2012. aug. 26. 21:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Olyat keressen, aki így is szeretni fogja, hiszen nem hiszem, hogy egész életébe gyantázgatni fogja a mellkasát.
2012. aug. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hát nem egesz életében kell, csak amég megszerzi a csajt, utána szép lassan raszoktatja a csajt, hogy a szoros az igazi.
2012. aug. 26. 21:45
 3/11 A kérdező kommentje:
Vagy ollóval rendben tartja hetente. Az elfogadható nem?
2012. aug. 26. 21:46
 4/11 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem a szőrös pasikat, engem nem lehetne rászoktatni. Viszont van nőismerősöm, az meg pont az ilyenre bukik. Találd meg azt a partnert, akinek így tetszel.
2012. aug. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Hole Hunter ***** válasza:

Ha elkezded gyantázni, borotválni, sokkal gázabbul fogsz kinézni, mikor majd hagyod megnőni. Nagyon sok nő szereti a férfias kinézetet...a lányok talán annyira nem. Hidd el, nem olyan égető kérdés ez. Majd meglátod! :)

Üdv. 44/F

2012. aug. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én kimondottan szeretem a szőrös pasikat, mondjuk a háta az ne legyen az :S és igen ha hosszú akkor nyírja rövidre és tökéletes ;)
2012. aug. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem a szőrősebb pasik jönnek be.
2012. aug. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Mindenkit rá lehet szoktatni. De nem kell Radu itatni, mert gas tagja kéthetente akkor nem lesz szoros .
2012. aug. 26. 22:03
 9/11 A kérdező kommentje:
Jav: nem kell raszoktatni. Ha minden heten vagy kéthetente gyantazzanakkor mindig szórtelen les. Ám miért lesz mas ha hagyja megnoni? Ugyanolyan szoros lesz nem lesz szorosabb,mez bizonyított.
2012. aug. 26. 22:05
 10/11 anonim ***** válasza:
Na, sok rosszat el lehet mondani a nőkről, de azt azért nem tudom elképzelni, hogy sok olyan lenne, aki puszta gonoszságból elutasítana egy csávót, aki amúgy bejön neki...
2012. aug. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!