Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ezen az oldalon miért van...

Ezen az oldalon miért van anonymitás? Miért olyan névtelen minden hozzászólás? Beazonosíthatatlan emberek írogatnak.

Figyelt kérdés

Szerintem sokkal többen járnának ide, ha nem csak a kérdések vonzanának, hanem egyes emberek is egymást.

Olyan személytelen. Azt sem tudhatom, ha valaki a kérdésbe kétszer- háromszor írt. Feltéve, ha jelzi. Nem lehet kikeresni azt sem, hogy kinek milyen kérdései voltak.

Benneteket nem zavar?Mi ennek a névtelenségnek a haszna?


2009. júl. 26. 21:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

pont az, amit ott a fejlécen olvashatsz.


,,amit máshol nem mertél... itt megkérdezheted!" <-valószínüleg ha az ember kényes kérdést tesz fel, nem szivesen teszi fel a barátainak (mert akkor tudják ő az), hanem ha ismeretlenül teszi fel a kérdést tudja hogy senki nem deritheti ki hogy ő az, és mégis sok válasz érkezik rá.

2009. júl. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
No, de nem azt mondtam, hogy írja ki valaki a nevét, hogy Kiss Béla. Arra gondoltam, hogy nick névvel, hozzá tartozó képpel azonosíthatóvá váló személyek között erősíthetne egy közösséget.
2009. júl. 26. 21:30
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

amit te szeretnél, azt úgy hívják, hogy fórum.

itt is kapcsolatba lehet lépni egymással, ha az emberek nagyon akarják.

2009. júl. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

engem annyiban zavar h a szép csajok-ról maradok le :/

ugyanis ismerek innen pár csajt és hát kellemeset csalódtam bennük, amikor elmondták h régóta járnak ide :)

2009. júl. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Én más hasonló kérdéseknél is mindig megvédtem ezt az oldalt. Szerintem jól van kitalálva mindenestül. Nekem bejön ez a nagy fokú (bár nem teljes) személytelenség. Így nagyobb esély van rá például, hogy ne legyenek előítéletek a beírókkal kapcsolatban. Írtam pl. egy politikai választ, ami neked nem jött be. Akkor nagy esély van rá, hogy akkor se fogsz rám figyelni, vagy lehúzol, ha a nyulak szaporodásáról írok, pedig ahhoz nagyon értek... Itt nem nagyon alakulnak ki profilok az egyénekről, ami jó. Nekem nem is hiányzik, hogy tudjam, hogy ezt vagy azt a kérdést/választ Mikiegér írta-e, vagy Tarzan79.


Azért itt is van némi személyesség a következők alapján:

a/ ha akarsz, sokaknak írhatsz emailt;

b/ ha vetsz egy pillantást a százalékokra, abból azért többnyire ki tudod következtetni, ki írt be újra ugyanarra a kérdésre (bár nem 100 %-osan, mert különböző embereknek is lehet ugyanolyan százalékuk);

c/ van itt már több figura, akit önkéntelenül is felismerek a stílusa vagy bizonyos visszatérő "mániái" alapján, bár nekem ez nem célom;

d/ van, aki oda is írja a nevét a válasz aljára, ezt sem tilos.


Szóval ez nem egy fórum, hanem valami más, és maradjon is így.

2009. júl. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem is jobb lenne, ha kiírnák a nicknevet.
2009. júl. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
jó így ahogy van, nicknév nélkül...arra ott van akármilyen más fórum......
2009. júl. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: ma 21:53


Az nem én lehettem, mert ezen az oldalon politikával még nem foglalkoztam.

2009. júl. 26. 23:13
 9/12 anonim ***** válasza:

Szerintem jó, h anonim, mert itt olyanoket kérdeztem, amiket a legjobb barátnőmtől szoktam, dehát ő sem ér rá mindig. Amúgy lenne egy-két ember akivel jóban lennék, emiatt hátrány.

20/L

2009. júl. 27. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az a beiras a politikarol meg a nyulakrol csak egy fiktiv pelda volt, nem valos, bar ezek szerint felreertheto.
2009. júl. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!