Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ezen az oldalon miért van...

Ezen az oldalon miért van anonymitás? Miért olyan névtelen minden hozzászólás? Beazonosíthatatlan emberek írogatnak.

Figyelt kérdés

Szerintem sokkal többen járnának ide, ha nem csak a kérdések vonzanának, hanem egyes emberek is egymást.

Olyan személytelen. Azt sem tudhatom, ha valaki a kérdésbe kétszer- háromszor írt. Feltéve, ha jelzi. Nem lehet kikeresni azt sem, hogy kinek milyen kérdései voltak.

Benneteket nem zavar?Mi ennek a névtelenségnek a haszna?


2009. júl. 26. 21:21
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nagyon helyes, hogy anonim a rendszer. Így a válaszok tartalmára reagálnak az emberek, nem a választ beírók nevére, mint a fórumokban, a politikában vagy a hétköznapi életben. Ez a _lényege_ ennek az oldalnak.
2009. júl. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

21:53 tökéletesen egyetértek.


Szerintem is jó így, ahogy van.

Én is erre gondoltam, hogy ha valahol nagyon összekapunk akkor a többinél zsigerből nem kedvelnél engem és akik már névről ismernének és esetleg nem vagyok nekik szimpatikus azok rögtön pontoznának is lefelé...

"Jaj, már megint ez a xy01 fujj, de utálom. A múltkor is olyan hülyeséget írt, ez egy idióta" és megy a lepontozás ész nélkül.


Na meg pl. nálunk nem csak én használom ezt a regisztrációt, több barátomnak nincs internete ezért nem érdemes nekik külön regisztrálni, sokszor az enyémen írunk ki kérdést nekik is vagy ők válaszolgatnak valamire nagyritkán.


Elnézést, ha valamit elírtam vagy nem érthető, álmos vagyok...

2009. júl. 28. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!