Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan szerezhetek barátokat...

Hogyan szerezhetek barátokat a suliban? Sajnos nem mentem gólyatáborba.

Figyelt kérdés

sziasztok. az a baj, hogy a szüleimnek nem volt pénzük kifizetni a gólyatábort (35 ezer volt) így nem mentem. Gondolom ott a többiek szépen összeismerkedtek, régi haverokként üdvözlik egymást hétfőn. Én viszont senkit nem fogok ismerni, és sajnos rendkívül félénk vagyok, nem vagyok magabiztos, nincsenek nagy dumámim, nem iszok, nem járok el bulizni, nem cigizek, nem tartoztam soha a menő fiúk közé.

Nem is szeretnék hozzájuk tartozni, meg elkezdeni ezeket, csak barátokat szerezni. :/ nem akarok magányos lenni, nagyon nem!! :/

Kérlek segítsetek, írjatopk ötleteket, hogy hogyan szerezhetek barátokat, hogyan menjek oda a többiekhez, mivel indítsak?

Nagyon rosszul érzem magam most emiatt ://

15/F


2012. aug. 30. 00:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Valamilyen szakkör/közös hobbi, és már is van beszéd téma!

Jól lehet szakkörökön ismerkedni! :D

2012. aug. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hello, még nem ismerjük egymást. X Y vagyok, sajnos nem voltam gólyatáborban. Te voltál? .... Ne adjak véletlenül egy poloskát, amin súgok?
2012. aug. 31. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!