Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A nap végén, beugrottam a...

A nap végén, beugrottam a munkahelyemen lévő titkárságra hogy elköszönjek a titkárnőtől ( még új vagyok és teremőr leszek) és mivel nem volt a helyén, megkértem a kollegáját, hogy adja át hogy elköszöntem. Lehet, hogy nagy hülyeség volt?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősöm szerint igen.


Szerintetek is?


Nyugtassatok meg, hogy nem!



2012. aug. 30. 12:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Mi ebben a hülyeség? Csak udvarias voltál! Esetleg az lehet, hogy félreérti és udvarlásnak hiszi, de sztem semmi rosszat nem tettél.
2012. aug. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 intrepid ***** válasza:
14%
Hát suttyóság, de nem csináltál bajt, az őröket egyébként sem a nagy eszük miatt veszik fel.
2012. aug. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Elfelejtettem mondani, hogy tegnapi csaj nekem betett, akivel sajnos mind2-en találkoznunk kellett a mai nap

és nem tudom, hogy túlzott bizalmaskodásnak- vagy effélének fogja -e tekinteni :S:S:S

2012. aug. 30. 12:28
 4/9 A kérdező kommentje:

udvarlásnak biztos nem veheti mivel nő vagyok....


de miért suttyóság?

2012. aug. 30. 12:29
 5/9 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, nem csináltál semmi hülyeséget. :)
2012. aug. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egyébként pedig mi az, hogy ez suttyóság?! Épp ellenkezőleg, kedves dolog volt tőle.
2012. aug. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
hú köszi, ez most jólesett, 5/5-ös ,tudod szeretnék tényleg beilleszkedni meg minden.....vannak terveim, amik itt megvalósulhatnának , bár ha az elején elszúrom, akkor nem lesz sok esélye....
2012. aug. 30. 12:37
 8/9 anonim ***** válasza:
így az elején nagyon sokan nem tudják, hogy miként viselkedjenek, mit tesznek jól, vagy éppen rosszul. Én is voltam így, elég kínos helyzetekbe kerültem az idiótaságom miatt, de ez benne van...
2012. aug. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
mindenkinek köszönöm aki támogat!
2012. aug. 30. 12:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!