Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ajánlanátok sütés nélküli...

Ajánlanátok sütés nélküli tortákat? 2. szülinapra szeretnék én csinálni, de nem vagyok egy nagy cukrász!

Figyelt kérdés
2012. aug. 30. 21:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Kerek tortaforma,

2 csomag babapiskóta

2 gála vagy Aranka krém por

5 zacskós oké tejszín

Gyerek maci kávét készítessz vízzel, egy látba 8 kiskanál maci kávé, rá 4 dl forralt forró víz, el kevered, lehűl


A krémport a tejszínnel mixerrel felvered.

Kerek csatos tortaformába egy sor piskóta amit pillanatra a kávéba mártottál, egy sor krém, egy sor piskóta, egy sor krém, a tetejét kakaóporral meghinted, és kész is! Egy estét áll a hűtőben. Másnap körbevágod, leszeded a szélét és kész a torta, lehet szelni!

Isteni finom!

Cukor nem kell hozzá, mert a krém porban, a cimória instant kávéban is van!

Ennél egyszerűbb, gyorsabb nincs:)

2012. aug. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
2012. aug. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
andi1976.gportal.hu oldalon találsz nagyon jókat, bal oldalt van egy menü, hogy "sütés nélküli sütik", ott van egy gesztenyés-pudingos torta, na én azt csináltam meg a kislányom 1. és 2. szülinapjára is, a maciformát én vágtam ki kartonból, mert nagyon megtetszett. Először még rizstejjel csináltam, most már mehetett bele minden, ahogy a recept leírja. Nagyon jó torta, kérték is a receptjét tőlem a vendégek. :-)
2012. aug. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Joghurt torta
2012. aug. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

[link]


Én mindig ezt csinálom (csak barack nélkül). Ez pont jó az olyanoknak, akik nem nagy cukrászok :)

Egy nappal előbb meg kell csinálni, hogy összeálljon!!!

Nagyon fini.

2012. aug. 31. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!