Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Lehet kicsics beképzeltnek...

Lehet kicsics beképzeltnek tartotok de ez az igazság. Segitség?

Figyelt kérdés

Mostanába úgy érzem magam h megszépült ˇfogytamˇ és a hajam is jól áll már jó cuccokba öltözök. Nagyon szeretnék már egy barátot. Vajon ő magától észre vesz vagy más észrevesz:

13/L


2012. aug. 30. 21:35
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem ettől nem tartalak beképzeltnek személy szerint,mert ez így zajlik..

Lehet valaki észrevesz,kérdés oda is e mer menni hozzád.

2012. aug. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Önbizalom van, ez haladás. Viszont ilyen korban még inkább a tanulással foglalkozz - később megérted, miért mondtam.
2012. aug. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Először tanulj meg fogalmazni, meg helyesen írni...
2012. aug. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ennyi idősen én is élveztem, hogy egyre jobban állnak a nőiesebb ruhák, bár barátot még nem akartam.

Ettől még beképzelt nem vagy. Ha azt hiszed, hogy te vagy a világ teteje, akkor igen.

2012. aug. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
csak 15év körüliek mernek inkább odamenni hozzád sztem ha teccel is korodbeliek-nek nem mernek odamenni hozzád
2012. aug. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Jeles tanuló vagyok bár nyelvtanból négyes :// Tanulni jól tanulok és csak egy olyan fiú barátra gondolok amig el nem ballagok aki megért szeret megbizik bennem jófej és ha unatkozok eljönvelem sétálni. Nem fogok vele lefeküdni mint egyesz 13 éves lányok. Nem tartom magam nagyon szépnek de rondának se beismerem vannak töllem szebbek.
2012. aug. 30. 22:07
 7/8 anonim ***** válasza:
Valóban nem ártana megtanulni helyesen írni és értelmesen fogalmazni magyarul. Nagyon sokat lendítene sorsod alakulásán.
2012. aug. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

ma 22:07


Megnézném azt a külsőt amiről beszélsz. :)

Amúgy meg 13 éves kor körül a csajok érnek és változnak. Nőiesednek és nő a mellük is. Ez sok csajt zavarba hoz, de örömmel látom hogy téged felvillanyoz. Ez jó mert ezek szerint te ezt nem lelki sérülésekkel és kisebbrendűséggel fogod megélni és ha nem történik semmi baj akkor egészséges és magabiztos nővé fogsz érni! De addig is leírhatnád hogy mi is a konkrét kérdésed. :)

2012. aug. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!