Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Focistával ne kezdj, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Focistával ne kezdj, mert kicselez! Van benne igazság?

Figyelt kérdés
A focista fiúk többsége tényleg hűtlen? Vagy ez is csak egy általánosítás?
2012. aug. 7. 08:58
 1/10 anonim ***** válasza:
51%
Melegek a focisták.
2012. aug. 7. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem nem csak a focisták hűtlenek.
2012. aug. 7. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

így van! De ez igaz ám minden olyan fiúra is akinek már van autója mert ők átgázolnak rajtad...


Hülye szójátékok helyett inkább gondolkozni tanulj meg.

2012. aug. 7. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
72%
Én koleszos vagyok, és az emeleten laknak a focisták! Minden nap úgy jönnek be este, hogy be van lőve a hajuk úgy öltöznek mint egy homokos, hozzák magukkak a nagy táskájukat foci cuccal, és pipere ezközökkel teli! Feszülős farmer dorco...undroító
2012. aug. 7. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Már bocsánat, tudok gondolkozni! Csak egy kérdést tettem fel, kíváncsiságból, és nem azért, hogy te belémköss! ;)
2012. aug. 7. 09:18
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát a gazdag, "sikeres", külföldi focistákra valószínűleg igaz. Amúgy nem hiszem, hogy ez így lenne...
2012. aug. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy azért tetted fel, hogy belédkössek.

Ha pedig tudnál gondolkozni nem kérdeznél ilyen baromságot.

2012. aug. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igaz minden olyan focistára, aki játszik valami focicsapatban. (Lásd. ZTE U17, mondjuk. ott a fele homár, szóval csak a másikfele tud csak kicselezni!:DD. De ismerek egy srácot, aki 17 éves lesz, de a város összes (5-6 kivételével) szűzcsaját megdöntötte, akik szépek!:D Tungsramban focizik..)
2012. aug. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Baromság... =) A híresebb focisták tényleg önteltek, és bárkit megkaphatnak szinte akit akarnak, és ezt ki is élvezik, de aki csak hobbiból focizik, vagy baráti körben, esetleg városi focicsapatba, az nem ilyen. Legalábbis, az én Barátom nem! =)
2012. aug. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy focista barátom, megcsalt, szakítottunk, majd táplálta belém a reményeket... szóval velem eléggé kicselezett.
2012. aug. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!