Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A kisebbség miért szól be...

A kisebbség miért szól be mindig, miért okoz nekem károkat?

Figyelt kérdés

egy társasházban kényszerülök élni velük sajnos.

én nem értem miért nem tudnak levegőnek nézni?

ha elmegyek mellettük (ami muszáj, mert a folyosón, meg a ház előtt élik az életüket) vagy köpnek utánam egyet, vagy leribancoznak, össze firkálják az ajtóm, meg ilyesmi.


csupán mert nincs barátom?


2012. aug. 31. 19:20
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Mert ezek sajnos ilyenek, nem kell nekik visszaszolni, és kötekedni velük mert annál rosszabb sem, a rendőrök úgy is őket fogják védeni, főleg ha kiskorú van köztük mert szerintük csak gyerekcsíny de ha magyar lenne megbüntetnék őket. Sajnos ez van a mai világban, nem lehet velük mitcsinálni úgy hogy ép bőrrel megúszd és persze törvényes úton.
2012. aug. 31. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert az IQ-juk kisebb, mint a cipőméretük.
2012. aug. 31. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 dag ***** válasza:
De rossz sokszor ilyeneket olvasni, mivel én is roma vagyok(sajnos) Csak jó meg kellene őket verni, pasizz be. Valami kemény állat legyen, az majd lerendezi őket:)
2012. aug. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerezz egy kutyát, attól félnek mint a tűztől, csak ne hónaljkutyát, egy közepes méretűtől már beszarnak.. Tapasztalat:)
2012. aug. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ha lenne kutyám amitől félnek, még okuk is lenne arra, hogy leordibáljanak, hogy vigyem arrébb a kutyát (és akkor szépen írtam)
2012. szept. 2. 10:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!