Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Rosszban vagyok az egyik...

Rosszban vagyok az egyik osztálytársammal, Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy egy csaj az osztályban. Még az erdeiben jóban voltunk 2 napig de aztán össze vesztünk nagyon, mindennek lehordtuk egymást meg minden. És azt se tudom, hogy mért utál. Én szeretnék vele jóban lenni, de nem tudom, hogy hogyan csináljam. Nem szeretnék senkivel rosszban lenni, de vele valahogy mindig veszekszünk :(... Kérlek segítsetek.

2012. szept. 2. 13:54
 1/9 anonim válasza:
Nem lehet, hogy valaki a hátatok mögött bekavart? Szerintem hívd félre, és kérdezz rá, hogy mi a problémája, hátha tisztázódik a helyzet.
2012. szept. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, mivel megkérdeztem a BFF-jét, hogy mért haragszik rám és azt mondta azért mert én jártam ereiben egy fiúval és a másik BFF-je is vele akart járni és ezért... De szerintem más is van
2012. szept. 2. 14:01
 3/9 anonim ***** válasza:
64%
OMG! BFF? WTF?
2012. szept. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Gerendai Noémi válasza:
mi ezt honnan tudjuk ? ilyen hülyeséget .. nefoglalkozz. vele legyél azzal akivel nemveszekedsz .. vagy szolj anyudnak vagy tanarnak stb. de bff igy meg ugy ... mi ezt nemtudjuk megoldani .. a szüleiddel beszeld meg :-P
2012. szept. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Boy friend friend,azaz bff. Vagy NEM .xd nincs tobb tippen,nem tudom,melyik bolygon elsz. ;):D.
2012. szept. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
best friends forever nem? :)
2012. szept. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
Hány éves vagy kérdező?
2012. szept. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
13 vagyok
2012. szept. 2. 14:46
 9/9 anonim ***** válasza:
OK THX...
2012. szept. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!