Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha a gyerekkori társak gúnyolt...

Ha a gyerekkori társak gúnyoltak, de felnőve sikeres nő vagyok, ők miért tartanak még azon a szinten, hogy lenéznek?

Figyelt kérdés

még a mai nap is kigúnyolnak. nemrég találkoztam az egyikkel. mesélte, hogy van már egy gyereke, de elvált bla bla. én mondtam, hogy mi még nem tervezünk a párommal. tehát olyan felnőttesen beszélgettünk. erre megláttam máskor a többi volt oszttárssal és elkezdtek kiröhögni, a bnőmnek meg beszólni.(én lány vagyok)fiú oszttársakról van szó.

utána online meséltem egy harmadiknak hogy vagyok, meg a munkámról (csop vez vagyok), ami után szexre invitált.

meg sorolhatnám miket kapok a mai napig.


így nem merek közösségi oldalakra sem regisztrálni :(


2012. szept. 2. 14:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen hülyék, ne keresd a társaságukat. Szerintem megleszel bármelyik oldalon anélkül, hogy a volt osztálytársaiddal beszélnél vagy egyáltalán bejelölnéd.
2012. szept. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mert irigykednek, hogy neked sikerült az élet. Velem is ugyanez a helyzet, mint veled. Engem suliban mindig bántottak, gúnyoltak. Jelenleg viszont úgy veszem észre, hogy sokkal jobban nézek ki, illetve sokkal sikeresebb vagyok, mint azok, akik annak idején megkeserítettem az életem. Közösségi oldalak tekintetében viszont én pont az ellenkezőjét csinálom mint te: azért is teleteszem a profilomat jól sikerült képekkel, és azért is kiírom, hogy gazdasági vezető vagyok, mert jól esik, hogy van mire irigykedniük.


25/F

2012. szept. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
hülyékel nem kell foglalkozni. atol még regisztrálhatsz ,ilyen oldalakra max a csufolodokat nem jelölöd vissza vagy tiltolistára teszed.
2012. szept. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mert irigyek és rosszindulatúak.
2012. szept. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!