Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen volt az első tanítási nap?

Milyen volt az első tanítási nap?

Figyelt kérdés
A gyerekek örültek a sulinak? Nektek szülőknek megkönnyebbülés a suli vagy inkàbb teher a mindennapos kajapakolàs, gyerekek hurcolàsa? Én màr nem jàrok, de emlékszem, hogy a szüleim a tanév végére jobban untàk az egészet, mint én és a szünet első napjàn mindig elmondtàk, hogy de jó, hogy végre szünet van. :D És a suli kezdést sem vàrtàk egyàltalàn.
2012. szept. 3. 14:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Nálunk anyáék örültek, hogy suli van. Nővérem ma ment vissza az egyetemre. Neki még most nincs suli. Én most vagyok végzős. Szüleim a nyarat nehezen viselik mert mindketten itthon vagyunk és ilyenkor elég nehéz esetek vagyunk. Meg kicsit elvoltunk lustulva...


Én egy bizonyos szinten vártam már a sulit, hogy végre együtt legyünk az osztállyal. De a vizsgák, érettségi és felvételi miatt nem...


Az első nap a suliba ugyanúgy zajlott mint a többi. :D

2012. szept. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A gyerekeim örültek a barátoknak, a nyüzsgésnek.

Én nem, mert azért az iskolarendszer rak rendesen terhet a szülőkre. És én is jobban várom a szüneteket. :-D

2012. szept. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Örültem, hogy végre ismét láthatom a barátaimat, napi szinten találkozhatunk. Viszont a vizsgák, szakmai tárgyak bejövetele egyáltalán nem vonzott. :)
2012. szept. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
34%

Nagyon jó!


Nem üvöltött a zene egész nap egy emelettel feljebb. A szomszédom nem üvöltözött a gyerekével reggel 10-kor, hogy "Ébredj fel te semmirekellő!"

Nem volt tele a játszótér üvöltöző, sipítozó tizenévesekkel.

Este 8-kor végre otthon lesznek, nem az utcán ordibálnak.

Lehetett nyugodtan vásárolni, a pláza nincs tele (még!).


Szóval ... én boldog vagyok, hogy elkezdődött az iskola.

2012. szept. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Elkezdōdött, sajnos ez a tanèv is elszàll èszre se vesszük, most kezdte a technikumot, kèt èv ès vège, csak mindig elszomorit ha ràgondolok hogy hova tovàbb? nincs munkahely, megèlni pedig megkell valamiböl, sok diàk vàrja a suli vègèt, de ha vègeznek , akkor mihez kezdenek? lehet hogy mèg igy nem gondolnak bele de èm 22 èvesen elèg kètsègesnek itèlem meg a helyzete.
2012. szept. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!