Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Vissza akarom...

Mit csináljak? Vissza akarom kapni a legjobb barátnőmet!

Figyelt kérdés

Már lassan 8 éve hogy legjobb barátok voltunk. Sosem volt egyiküknek sem olyan hűde sok barátja de nem bántuk mert ott voltunk egymásnak és sosem hagytuk magára másikat a bajban. Nem tudom hogy történhetett de szinte teljesen észrevétlenül változott meg. Lehet közrejátszik az is,hogy még májusba történt velem valami amit most nem részleteznék és attól kicsit megváltoztam és zárkózottabb lettem. De ő már akkor sem volt mellettem még ki is nevetett és kibeszélt..Flegma is lett meg minden nyáron próbáltam hívni magammal de hülye kifogásokkal lerázott aztán meg láttam hogy egy másik lánnyal volt állandóan aki egyébként osztálytársunk és nagyon jóba lettek. Már évvégén meg ma első iskolai napon is végig vele volt,és mostmár tényleg sehogy sem ismerek rá. Más osztályokból is sok barátja lett és már nagyon nagyképű. Engem elhanyagol,levegőnek néz pedig majdnem 8 évig legjobb barátok voltunk..Régebben mindig együtt jöttünk suliba és mivel próbálom javítani a barátságunkat mondtam neki hogy megint jöhetnénk így és az volt a válasza,hogy : ' Bocsi,de nem hiszem hogy tudnánk mert sokan akarnak velem reggel jönni..'

Nagyon durván megváltozott:(. Engem nem az zavar hogy másokkal van,még annak örülnék is hogy sokan szeretik ha nem változott meg közbe ennyire. Így magamba sokat sírtam már miatta és tartok tőle hogy egyszer a suliba is már nagyon elegem lesz..:( 14L


2012. szept. 3. 22:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Jobb lenne ha elfelejtenéd őt! :( Tudom, hogy nehéz lesz, de ő nagyon utálatos és szemét módon viselkedik veled. Légy erős, nem érdemli meg a barátságodat. Nyiss más emberek felé, hidd el lesznek még jobb barátaid is nála.

Sok sikert!

2012. szept. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen barátom 14 évesen, van, aki elképesztő s.ggfejjé válik ebben a korban, pedig előtte normális volt. Hagyni kell a fenébe, mert valószínűleg sosem lesz már olyan, mint volt, sőt alighanem felnőttként is ilyen beképzelt és nagyképű lesz. Keress olyat, aki továbbra is jó fej, és ne sírj miatta, nem érdemli meg!
2012. szept. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!