Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ki az az ember, akinek a...

Ki az az ember, akinek a munkássága leginkább hatással volt az életedre?

Figyelt kérdés
Ezt nem egy komoly kérdésnek szánom,szóval nem feltétlenül tudósokra vagyok kíváncsi. Inkább ilyenekre: kedvenc író,zeneszerző,színész,filozófus stb. De persze bárki jöhet,aki hatással volt rád.
2012. szept. 6. 12:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Albert Einstein,Darwin,Stephen W.Hawking.Michael Jackson,Rembrandt,Anthony Van Dyck.Meg még páran.
2012. szept. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Fellini. Filmjei nagy hatással vannak rám.
2012. szept. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
H.C. Andersen, Csukás István, Benedek Elek, László Endre, Hédervári Péter, stb.
2012. szept. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Karl May, Burroughs (Tarzan-regények), Verne.
2012. szept. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 SzilKa ***** válasza:
Müllner Csaba, a mesterem.
2012. szept. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Martin Scorsese
2012. szept. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Edgar Alan Poe írásai, Sir Arthur Conan Doyle Sherlock Holmes novellái, Agatha Christie regényei, Milan Kundera regényei, Kosztolányi Dezső munkássága, Andy Warhol festészete, Csontváry Kosztka Tivadar festészete, Bedrich Smetana zeneszerző Moldva című szimfonikus költeménye
2012. szept. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Érdekes módon az utóbbi egy-két évben aki a legnagyobb hatással volt rám, az nem író, költő, filozófus, vagy hasonló, hanem zenész, énekes. Ja, amúgy Matisyahu az, ráadásul itt, a gyk-n "ismertem meg", egyszer belebotlottam egy vele kapcsolatos kérdésbe.
2012. szept. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
69%

a legjobban: Christina Aguilera

nem tudom ismered e, de ő az akit szinte minden szempontból próbálok/próbáltam utánozni mert tudom, hogy amit ő csinál és ahogy csinálja az a legjobb. inkább csak zenészként de pl. ahogy beszél, gesztikulál (sok interjúját megnéztem) az is mert egyszerűen tetszik és nagy segítséget nyújtott az angol tanulásban, és szinte nincs nap, hogy ne hallgatnám zenéit, ne nézném videóit, ne nézném a róla készült képeket ne foglalkoznék vele valahogyan... :)

2012. szept. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Philip K. Dick
2012. szept. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!