Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A fekete bőrű fiúk tényleg...

A fekete bőrű fiúk tényleg jobban szeretik a duci lányokat?

Figyelt kérdés
Múltkor hallottam valahol, hogy elvileg ők jobban szeretik a telt lányokat. Ez mennyire igaz?
2012. szept. 7. 14:35
 1/4 anonim ***** válasza:

:DDD Ez nagyon jó. Ha van lakásod, pénzed akkor nyilván. Tudod csak annyira, mint az Algériai nyaralásokon arab telivérekkel szövődött "szerelmek", aztán bírd kifizetni a telefon költséget amiből az algériai is részesedik.


Az emberi naivitás határtalan!


https://www.youtube.com/watch?v=VMnjF1O4eH0

2012. szept. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A fekete fiúk is a csinos lányokat szeretik, szóval a dagadtakat nem, max. nincs jobb. Meg úgy általában a férfiak a csinos nőket szeretik, na nem az elől deszka hátul lécekre gondolok, hanem a van melle, feneke, de nem zsírdisznó nőket.

De ezt amúgy is embere válogatja, lehet, valakinek bejönnek a kövér nők, de azért túl soknak nem tetszik egy lógóhasú, nagydarab nő.

2012. szept. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
36%

Én elég szerintem kicsit több feketével találkoztam már mint a válaszolók :)

A fekete fiúk a nagy feneket szeretik, bár a fekete nőknek is elég nagy feneke bír nőni.

2012. szept. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
-elég
2012. szept. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!