Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Normális vagyok? Más is van...

Normális vagyok? Más is van így ezzel? Talán el lennék kényeztetve?

Figyelt kérdés

Az van, hogy nem bírok egy szobában meglenni másokkal. Zavar, hogy mindig látják, mit csinálok, meg én is látom, ők mit csinálnak, pedig nem érdekelne. Aludni se tudok rendesen úgy, ha ott van valaki más is. Tavaly egy évet lehúztam így kollégiumban, azt hittem, majd megszokom, igyekeztem is alkalmazkodni, de egyre rosszabb lett, év vége felé már teljesen padlón voltam fizikailag meg szellemileg is. Borzasztó volt, állandó gyomorgörcsöm volt, nem tudtam koncentrálni, nem tudtam magam kipihenni, frusztrált, hogy ott vannak mások is és soha nincs egy perc nyugalmam se.

Még kisebb koromban a tesóimmal aludtam egy szobában, akkor még nem volt bajom ezzel. Ha pl. elmegyünk pár napra valahova vagy hozzánk jönnek ismerősök, őket is elviselem, de hosszú távon nagyon rosszul érzem magam, ha együtt kell élnem valakivel és nincs semmi magánéletem. Ez normális? Van rá valami megoldás? Sajnos idén is kollégiumba megyek.



2012. szept. 8. 17:19
 1/2 anonim ***** válasza:

csak azért mert paranoiás vagy még nem biztos hogy nem üldöznek


szociális fóbia??

2012. szept. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Miből gondolod, hogy más figyel téged? Költözz egyedül albérletbe. Sokan 4-en laknak egy szobában mégsincsenek ilyen bajai. Bennem pl fel se merült a kérdés, hogy álmomban megfigyelnek-e, meg h.biztos nézi mit csinálok. Szerintem a körülötted levőknek van sokkal jobb dolguk, minthogy veled foglalkozzanak.
2012. okt. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!