Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha Te is kerültél már ilyen...

Ha Te is kerültél már ilyen helyzetbe, akkor tudnál nekem segíteni?

Figyelt kérdés

Végzős vagyok középiskolában és az osztályban eléggé elveszettnek érzem magam. Azok, akikről eddig úgy gondoltam, hogy a barátaim, nem álltak ki mellettem, amikor szükségem lett volna rájuk, cserben hagytak és nem segítettek. Most már nem pazarlom rájuk az energiámat, mert mint rájöttem, fölösleges. Az a baj h az osztályban nincs olyan karakterű ember, mint én és eléggé egyedül érzem magam, mert mindenkinek vagy egy kis "párocskája" akivel folyton együtt van, nekem meg nincs.

Mindenkivel próbálok barátságos lenni, de úgy tűnik nem érdeklem az embereket.

Mit tehetnék, hogy jobban érezzem magam köztük?


2012. szept. 9. 15:09
 1/2 anonim válasza:
sorstárs.
2012. szept. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ezzel én is így voltam. De ugyanakkor nagyon szerencsés is voltam, mert ha nem is tartoztam egyetlen klikkbe se ugyan úgy bele tartoztam mindegyik be :-) Nem volt legjobb barátom a suliban később lettek azok az osztálytársaim.


azt megteheted hogy eljársz valamilyen szakkörre sporttra ahol hasonló érteklődési körű barátokat tlaálhatsz.

Cserben hagytak?

Ne tőrődj velük, tnaulj meg nélkülük boldogulni :-)

2012. szept. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!