Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » FERFIAK, FIUK! Mit szoltok,...

FERFIAK, FIUK! Mit szoltok, mondtok es gondoltok, ha a baratnotok, felesegetek pukizik elottetek?

Figyelt kérdés
Kort is kernek, es azt, hogy hany eve vagytok es laktok a baratnotokkel?

2012. szept. 10. 13:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
53%
hát ez vicces kérdés. Én hat év házasság után inkább kimegyek a fürdőbe, vécébe, de nem fingok egy légtérben vele. A férjem meg szerintem sosem csinálja, komolyan még nem hallottam!
2012. szept. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

"Legközelebb bedugom" :D


Gondolni meg nem gondolok semmit, azért direkt ne durrantson oda, de senki nem tudja visszatartani egész nap. Jelengeli kapcsolatomban még nem esett meg a dolog.


23/F

2012. szept. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Audrey: a férjed sosem csinálja? Élő személy?
2012. szept. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
100%
Nő vagyok, de én nem szoktam a párom előtt, pedig 10 éve együtt vagyunk. Valahol természetes dolog, de akkor sem.
2012. szept. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

A férjem az a recsegtetős-takaróemelős fajta :))

Én 9 év házasság után már 'eleresztem' magam előtte is, de mióta a kisfiunk megszületett, mindketten automatikusan elnézést kérünk a böfi/puki miatt.

35/N

2012. szept. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én nem lakom vele, viszont sokat alszunk együtt meg sokszor vagyunk hosszabban együtt. De nem volt még rá példa, de amúgy örülnék is neki, mert eddig én sem mertem előtte, mert nagyon feszélyez a dolog, és félek hogy mit mondana. Ezért inkább én is kimegyek valahova ahol nem érzi és hallja, bár van mikor elég nehéz visszatartani, na meg nem is egészséges. :S
2012. szept. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
A férjem rendszerint fingik előttem, és hát nem rózsa illatút. :S Ilyenkor mindig az jut az eszünkbe, hogy amikor kismama voltam éltem haltam a savanyú káposztáért. Az meg igencsak gázossá tett. Ültem épp az ölében a mini bálna méretű testemmel, mikor kiszaladt egy szép sunyin. Nem bírtam visszatartani. És hát a szaga, az valami förtelem volt. Mondhatni gyomorforgató. Szégyelltem magam, de ez van. :) Úgyhogy mikor ő gázosít, akkor mindig mondom neki, hogy holnap veszek egy kis káposztát. :) 23N
2012. szept. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi csak nevetünk egy jót:) Szerintem sokan túlreagálják ezt:) 26/L
2012. szept. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
50%

Nincs ebben semmi szégyellnivaló, az az egészséges ha kiengeditek, a párom szeretkezés közben is szokott szellenteni, ha épp altájon van a fejem,akkor szól,hogy vigyázz egy kicsit onnan,mert fingani fogok. :) 5 éve vagyunk együtt.

31,N

2012. szept. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi mindketten csináljuk egymás előtt. Nincs belőle semmi gond, nem lehet úgy élni, hogy ettől folyton fél az ember. Én lazultam el nehezebben, de már rég nincs ezzel gond. Igyekszünk nem egymás orra alá, és szellőztetünk, ha szükséges, de nem megyünk át másik helyiségbe, vagy betegszünk bele a visszatartásba. Az életben fontosabb dolgok is vannak, mint ez! Ha már ezt sem lehet egymás előtt, akkor mi lesz, ha komolyabb dolgok adódnak? 2 éve vagyunk együtt, nagy szeretetben! (mindketten 28 évesek vagyunk)
2012. szept. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!