Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Megharagudott rám a legjobb...

Megharagudott rám a legjobb barátnőm, hogyan érjem el, hogy megbocsásson? :/

Figyelt kérdés
Ebben a hónapban teljesen össze voltam törve lelkileg egy fiú miatt és hogy elrontottam mindent..na de ha ez nem lenne elég, éjszaka sírva alszok el, hogy elrontottam egy kapcsolatot egy fiúval és körzővel megcsikargattam magam amit a legjobb barátnőm suliba észrevett és azt mondta, jobb ha nem is szólok hozzá és facebookon még a közös képünket is levette:S nagyon megbántam a dolgot..csak aza baj, hogy ez nem az első eset volt:/ de csak így tudtam levezetni az ideget. Mit csináljak, hogy ne haragudjon rám?:/ (kíméljetek már az olyan kommentektől, hogy "jó hülye vagy" vagy hasonló mert azzal nem jutok előbbre..) Egyébként rosszul esett tőle, hogy ilyen helyzetben nincs mellettem:S
2012. szept. 10. 18:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

No comment...

Azért haragudott meg rád,mert TE megszúrtad körzővel SAJÁT MAGAD?

2012. szept. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
végigcsikargattam és eléggé látszott..
2012. szept. 10. 18:37
 3/13 A kérdező kommentje:

és igen megharagudott.

saját magam.

2012. szept. 10. 18:38
 4/13 anonim ***** válasza:
54%
Egyrészt semmi köze ahhoz, hogy mit művelsz magaddal (amúgy igen, teljesen hülye vagy). DE ha mégis foglalkozott vele az azt jelenti, hogy nem akar assszisztálni a baromságaidhoz. Nem bocsánatot kell tőle kérned, hanem megváltoznod. A probléma az, hogy vannak az olyan depresszív emberek mint te, akiknek az önkínzás, depizés, rinyálás, sirdogálás a napjuk nagy részét kitölti, és az embernek ettől egy nap betelik a bugyra. A csajnak nincs kedve a sirámaidat hallgatni, főleg, hogy nem ez az első eset. Úgy van vele, hogy ha neked ez kell, csináld, ő már unja. Szeretne nevetni és kikapcsolódni, és nem csak simogatni a hátad, és sajnálni téged. Azt megteszed Te magadnak, ahogy azt láthatjuk is. Talán nem kéne ennyire rátelepedned érzelmileg másokra. Nem kell ekkora drámát csapni egy szakításból, ha nem jött össze, nem jött össze. Igen, bánthat, igen, lehet szar, de ezt mégis miért kéne annak szagolnia, akinek semmi köze hozzá? Én sem barátkoznék olyan emberrel, akinek az önzése minden mást elnyom. Először kezeld jól a saját gondjaid és akkor talán lesz valaki, aki szívesen beszélget veled.
2012. szept. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Állandóan mosolygok és szinte mindenen nevetek :D imádják a társaságom és rengeteg barátom van, bulizós vagyok nagyon:) barátnőmmel állandóan hülyéskedünk és nincs olyan nap, hogy ne nevetnénk:) csak most történt ez a dolog és nem akarom hogy rosszba legyünk emiatt:(
2012. szept. 10. 18:47
 6/13 anonim ***** válasza:

Ha szinte mindenen nevetsz az nem vall őszinte jellemre és ezért is lehetnek ilyen gondjaid.

Aki emellett még körzővel is vagdossa magát, azt én simán zakkantnak nézném és a közelébe sem mennék.

2012. szept. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
de barát az aki ilyenért megharagszik?
2012. szept. 10. 18:59
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen voltam.De mellett voltak barátok azért.Igaz volt aki nyakon vert,volt aki leszidott hogy normális vagy,hülye vagy stb,de nem fordítottak nekem hátat soha.adj neki időt,lehet csak megrázza az ilyesmi.De ha azért haragszik mert nem akar asszisztálni a hülyeségedhez akkor én elgondolkoznék azon hogy tényleg a barát e.
2012. szept. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
dejó, hogy vannak még hasonló emberek:] én is elgondolkoztam, hogy barát e az ilyen..igen, csinálunk hülyeséget de egy barát ilyenkor nem hátat fordít, hanem mellettünk áll és segít továbblépni:)
2012. szept. 10. 19:34
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát én kb. egy idős vagyok veled. Barátnőm is egy fiú miatt akarta a kezét tönkre vágni, de nem tette mert tudta, hogy haragudnék érte. Na nem ennyire, mint a Te barátnőd, de azért rendesen. Biztos mondtam volna neki egy-két dolgot, mert ez abszolút nem normális. Hál' Istennek mi mindig kiönthetjük egymásnak a lelkünk bármilyen ügyről is van szó. Ezt ajánlom Nektek is. Amúgy igen, Ő barátnő, vigyázz rá! Kiengesztelni úgy tudod, hogy elmondod tényleg hülyeség volt, rossz dolog és többé nem teszed meg! Ajánld fel neki, hogy inkább megbeszéled vele a dolgokat, hallgasson meg Téged és ezt Te is viszonozd majd Neki. :)
2012. szept. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!