Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Megharagudott rám a legjobb...

Megharagudott rám a legjobb barátnőm, hogyan érjem el, hogy megbocsásson? :/

Figyelt kérdés
Ebben a hónapban teljesen össze voltam törve lelkileg egy fiú miatt és hogy elrontottam mindent..na de ha ez nem lenne elég, éjszaka sírva alszok el, hogy elrontottam egy kapcsolatot egy fiúval és körzővel megcsikargattam magam amit a legjobb barátnőm suliba észrevett és azt mondta, jobb ha nem is szólok hozzá és facebookon még a közös képünket is levette:S nagyon megbántam a dolgot..csak aza baj, hogy ez nem az első eset volt:/ de csak így tudtam levezetni az ideget. Mit csináljak, hogy ne haragudjon rám?:/ (kíméljetek már az olyan kommentektől, hogy "jó hülye vagy" vagy hasonló mert azzal nem jutok előbbre..) Egyébként rosszul esett tőle, hogy ilyen helyzetben nincs mellettem:S
2012. szept. 10. 18:32
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
kösziszépen a tanácsot:D most rámírt facen mintha mi sem történt volna:|
2012. szept. 10. 21:15
 12/13 anonim ***** válasza:

Jézusom... Ilyenkor segítenie kellene nem hátat fordítani! Bár valami furcsa logika lehet benne, hogy gondolkozz el, de ha az én barátaim butaságot készülnek csinálni akkor én nagyon keményen megmondom a véleményem, de csak azért, hogy segítsek, és sosem ilyen formában...

Ettől függetlenül erről szokj le mert nem jó, én tudom.:)

2012. szept. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
igen persze többet nem is csinálom:)
2012. szept. 10. 21:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!