Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Volt már olyan hogy elkezdtete...

Volt már olyan hogy elkezdtetek valamit pl nyelvtanulás fősuli egyetem és közbejött a baba és kimaradt? Olvasod a közösségi oldalon hogy a tőled fele olyan képességű ember írja hogy Suli sikeresen befejezve. Jártál így? Hogy dolgozod fel?

Figyelt kérdés
Persze folytköv majd de még esély sincs a baba mellett. Annyira dühít mikor jön a telefon és mintha direkt dicsekednének hogy nekik sikerült és tudom hogy csalással lett meg nekik én meg úgy érzem évek tudása tanulása elveszett. Nem panaszkodás mert én vállaltam a babát csak arra számoltam hogy terhesen meglesz a nyelvvizsgám de az élet persze közbeszólt és vizsga helyett a kórházban fetrengtem hónapokat és olyan idegállapotban a kicsimért ill a nagyobb gyerekemért aggódva nem lehet tanulni. Nehezen dolgozom fel hogy a fele ennyi tudással bíró emberkének meg meglett csalással és még dicsekszik, nem irigység csak igazságérzet.
2012. szept. 11. 07:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Figyelj, ne panaszkodj, tegyél ellene. Én épp most tanulok, skypeon angolt. nagyon hatékony, jó módszer.

Egy tanár, egy diák, nem is drága.

Minden szerdán van órám 21:00-22:30-ig. Amikor a gyerekek(!) alszanak. A férjem itthon, ha vmelyik felsír.:)

Tanulni meg van időm, napi fél-1 óra, még a játszótérre is viszem a szótáramat.:)

Imádom, most ez a hobbim.)

2012. szept. 11. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az elmúlt 2 évben míg más anyuka sorozatokat nézett én tanultam minden nap. Csak most nincs időm még a másik babám/4hós/ mellett. Majd lesz csak még testileg és lelkileg ill agyilag is regenerálódnom kell
2012. szept. 11. 08:12
 3/3 anonim ***** válasza:
Pár év múlva neked lesz két aranyos gyereked, ő meg majd utcát söpör a feketepiacon vásárolt diplomájával.
2012. szept. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!