Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Én vagyok az egyedüli ember a...

Én vagyok az egyedüli ember a bolygón, aki számítógépezés mellett az asztalon tart rendszeresen egy pohár vizet amit közben iszogat?

Figyelt kérdés

Most komolyan kérdem. Csak mert véletlenül kiömlött és a routerünk tönkrement. Azt mondták a szüleim hogy nem vagyok normális. mert minek hozok be az asztalra vizet? Ha szomjas vagyok akkor kimegyek és iszok...

Előre is köszönöm az értelmes válaszokat :)


2012. szept. 12. 20:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is tartok, de olyan helyen, ahol nem tudom leverni, mégis karnyújtásnyira van.
2012. szept. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
én ásványvizes palackból iszom és itt van a szék mellett
2012. szept. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi ebben oly különös, én egy pohár üdítőt tartok a közelben, meg néha csipszet vagy vmi nasit, de gyümölcsöt is :)
2012. szept. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én bort szoktam ott tartani, abból iszom rendszeresen. A poharat nem is szoktam felborítani, viszont az üveget, amiből utántöltöm, mindig felrúgom.
2012. szept. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Sokak csinálják ezt
2012. szept. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én viszont nem tartom a routert az asztalon. Így jöhet az ár, max. a billentyűzetre kiárad.
2012. szept. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

ALAPSZABÁLY:

- Ne tegyél italt olyan helyre, ahol ráömölhet értékes hardverra.

2012. szept. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én sem tartom a routert az asztalon, ahogy egy pohár üdítőt sem (csak nyáron, egy nagy fél literes poharat púpozva megpakolok jégkockával, és ráöntögetek egy-másfél liter vizet, amit megiszok pl. online filmnézés közben). Innivaló viszont mindig kell, sokat vagyok itthon is gépnél, mert a munkám egy részét innen végzem, ezért egy fél literes üdítő vagy víz mindig van. Flakonban, tehát ha borul is (általában macska löki le), akkor sem úszik semmi. Javaslom neked is, hogy tegyél félre egy fél-egy literes flakont, és töltögesd abba a vizedet, így nem lesz ilyen probléma, vagy kisebb eséllyel. Pár hétig használható a flakon, ha nem mosod el mindig, különben elszíneződik, meg koszolódik a kezedtől, stb. Én 2-3 hetente cserélem :)
2012. szept. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Oké akkor flakonból fogom.:) de amugy még mindíg nem hiszik el h nem vagyok egyedül. köszönöm a válaszokat am! :)
2012. szept. 12. 21:01
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
...én is mindig iszom, szerintem, csak a kár miatt dorongoltak le...
2012. szept. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!