Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Albérletben lakunk és a tulaj...

Albérletben lakunk és a tulaj közölte hogy a többi lakót zavarja a két kiskutyám. Vagy elköltözünk vagy a kutyákat elvisszük. Melyik mellett döntenétek?

Figyelt kérdés
A kutyusok majdnem teljes értékű családtagnak számítanak,nincs szívem senkinek sehová odaadni,viszont a költözést se tudjuk megoldani mert nincs plusz pénzünk(költözés,kaució).Arról nem is szólva,hogy 1 hónapja költöztünk ide,beírattam a gyerekeket a suliba,most akkor megint kezdjük a költözködést?
2012. aug. 12. 17:14
 1/6 anonim ***** válasza:
10%
albiban élek 2 kis kutyussal át érzem a helyzetedet, de itt nektek kell dönteni menyire szeretitek, helyzettetek mit enged meg.
2012. aug. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
5%

kutyusokat add oda nyugdijasnak hirdesd meg neten, vigyáznak rá te plusz visszel enni nekik vagy állat otthonokat ...

itt gyerekeket figyelembe venni ,plusz helyzet adott nincsen pénzetek.

2012. aug. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Így van, nektek kell dönteni.

Én kutyásként azt tudom, hogy a kutyáimról sosem mondanék le. Eleve ha zavarják a kutyák a szomszédokat, annak nem ez a módja. Engedte a főbérlő, hogy vigyétek a kutyákat? Figyelmeztetett titeket, hogy bajuk van a szomszédoknak? Elmondta, hogy pontosan mi nem tetszik nekik? Szerződésben van erről valami?

Én egyrészt nem hagynám annyiban, másrészt elköltöznék, valahova a környékre, de a kutyáimat nem adnám.

2012. aug. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
6%

Vegyél saját lakást ott tarthatsz akár 22 kutyát is!


Addig is ajándékozd el a meglévőket és tedd félre arájuk szánt pénzt lakásra!!!!!!!! spórolj, akkor te diktálsz és nem neked!!!

2012. aug. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A mi társasházunkban a közgyűlésen tiltották be a kutyatartást. Rendkívül idegesítő,hogy nem tudsz pihenni,zenét hallgatni stb, mert valahol ugat és nyüszít egy kutya.

Vagy ajándékozzátok el a kutyákat,vagy költözzetek egy családi házba.

2012. aug. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én a helyedben költözködnék a kutyusokkal..De, ha mégis arra juttok hogy eladjátok a kiskutyákat mindenképp együtt adjátok el a kettőt! Így is nagy trauma lesz nekik, legalább ők maradjanak együtt.
2013. aug. 21. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!