Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit gondolsz erről a történetről?

Mit gondolsz erről a történetről?

Figyelt kérdés
Egy iskolai műsoron léptünk fel,és az egyik gyerek felvitte magával a telefonját,ami fel volt hangosítva,egy másik gyerek a közönségből direkt felhívta,mindenki röhögött ezen.Osztályfőnök nagyon kiakadt.
2011. okt. 10. 18:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
40%
Ezért (is) tiltanám ki az iskolákból a mobiltelefont. Szerintem teljesen felesleges érettségiig iskolába telefont vinni, amikor fix az órarend és törődőek a szülők, akkor tudják mikor-hol jár a gyerekük. Egy osztálykirándulásra kölcsön is lehet adni egyet. Amúgy felesleges luxus. Ez a történet pedig a szülői és tanár hanyagság tökéletes példája. Ilyen a mai világ (L27)
2011. okt. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

mindenki röhögött ?

hát ez tényleg nagy vicc :D

2011. okt. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Béna volt a fellépő, remélhetőleg tanult a leckéből. Persze felhívó is megéri a pénzét. A tanár pedig figyelmeztethette volna a gyerekeket, hogy kapcsolják ki a telefonjukat, ha már maguktól nincs annyi eszük.
2011. okt. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Kis majmok...nem szép dolog.
2011. okt. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
56%

Ez nagyon nagy,biztos mindenki röhögött:D

15/F

2011. okt. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
ez nem vicces
2011. okt. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Nálunk az a házirend, hogy csak kikapcsolt állapotban lehet nálunk telefon,vagy ha valaki nagyon használni akar, akkor csak úgy lehet, hogy a padra kitéve.

Kedves első: Fix órarend? Nincs iskolabusz, se helyi járat, 10km-re lakok az iskolától, reggelente és este biciklizek, de amióta bejött a rosszabb idő, illetve télen mindig visznek iskolába. Kérdem én, ha egy gyereknek szakköre van, messzi lakik az iskolától, és a szakkör nem fix idős, mert volt olyan, hogy 45perc, és olyan is, hogy két és fél óra, akkor mivan? Hogy is jelzi a gyerek a szülő felé, hogy nem ártana, ha mennének érte? Főleg, hogy télen hamarabb sötétedik. Reggel sötétben megyek el, este sötétben jövök. Általános iskolás vagyok, mégis szükségem van a telefonra.

14/L

2011. okt. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Ez nem vicces!

...

De nem is drámai. Bárkivel előfordulhat, hogy elfelejti kikapcsolni a készüléket. Én mondjuk ha olyan helyre megyek ahol ez zavaró lehet, akkor automatikusan kikapcsolom, de azért egy gyerektől ezt még nem várhatjuk el. Neki(k) mások az értékrendjei(k). Ezért is járnak iskolába.

Az már más kérdés, hogy a tanár vajon felhívta-e a figyelmüket arra, hogy némítsák le vagy kapcsolják ki a telefonjaikat.


Épp a közelmúltban láttam, hogy a Nagy Ferónak volt bekapcsolva a telefonja az X Faktor forgatása közben.


Előfordul, nem kellene túl nagy feneket keríteni neki.

2011. okt. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Hát az első abszolút el van tájolva...

Már nem az a világ van, hogy a gyerek délután 4-ig iskolában van, utána lebattyog érte anyuci.

Igenis kell az a telefon! Az én negyedikemnek és az elsősömnek is van, minden óra elején összeszedi nekik a tanítónéni, és óra végén odaadja, ennyire nagyon egyszerű.

És, ha valami gondja van a gyerekemnek (pl. itthon hagyta a tesicuccát), akkor felhív, és én odaviszem neki tíz perc múlva...

Na meg, ha lemennek suli után a játszótérre, akkor felhív, hogy anyu ez és ez van, ne ekkorra készülj az ebéddel...

Nekem pedig nincs őszhajszálam és ráncom sem miattuk. :)

2011. okt. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Egészen pontosan azt, hogy vadbarmok, szerintem semmi vicces nincs abban, hogy az egész osztály munkáját tönkreteszi két idióta.


Off. Lehet, hogy technkiafüggő libának tituláltok, de az a helyzet, hogy már alsótagozatban is jól jön a mobil a gyereknek. Velem történt, nem anyuci-hiányzik műsor leadásához kellett volna a telefon, hanem hogy felhívjam anyukámat, hogy jöjjön értem, mert beteg vagyok, ugyanis a napközis tanár nem hitte el, hogy rosszul érzem magam és kizavart az udvarra a többiekkel, nem volt hajlandó szólni senkinek, mert hogy csak ne hisztizzek ott. Tényleg beteg voltam, az a plusz pár óra a hóban baromi jót tett, három hetet hiányoztam. Elég egy ilyen lelketlen tanárt kikapni, és ha nincs telefon, a gyerek nem tud mit csinálni, segítséget kérni. És mindegy volt, hogy szóltam az osztálytársaimnak, hogy rosszul vagyok, nekik se hitte el a spiné, és ez mással is előfordult azalatt a négy év alatt - nekik se volt telefonjuk a "minek az neki" szülői mentalitás következtében.


15/L

2011. okt. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!