Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Van külföldi barátotok, akit...

Van külföldi barátotok, akit külföldön ismertetek meg vagy neten levelezni kezdtetek és úgy alakult ki a barátság közöttetek? Hogy vágtatok bele?

Figyelt kérdés
2012. szept. 15. 08:59
 1/3 gelazso ***** válasza:

Èn külföldön élek.( Nèmetország).Ha akarod máris lehet egy külföldi ismerösöd.ÌRj valammit.Miért pont külfölßi . Mivel foglalkozol?

Beszélsz valami idegen nyelvet?


Vagy csak úgy írj

2012. szept. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen.

Én interneten szereztem magamnak külföldi barátot.


Régebben egy arab sráccal beszélgettem Quatar-ból, aki félig magyar, de inkább csak angolul beszélgettünk, mert nem nagyon volt jó a magyar helyesírása. Általában csak beszélgettünk mint haver a haverral, de azt akarta, hogy legyek a barátnője mert teccettem neki, de én nem akartam kapcsolatot, mert nem érdekelt mint pasi. Vele fél évig rendszeresen beszélgettem, de már kb. 3 hónapja nem, ő nem írt már rám egy idő után, mert szerzett egy barátnőt, de engem nem zavar mert tényleg nem érdekelt mint pasi, csak mint barát.


Most szintén egy sráccal beszélgetek, ő indonéz. Vele már május óta folyamatosan, és szintén angolul. Ő se nagyon érdekel mint pasi, viszont nem is akar kapcsolatot csak barátkozni.


Azóta még egy srácal beszélgetek, akivel a kapcsolatom elég röhelyes, mert nem hajlandó elárulni hová is való. Sőt még angolul se nagyon tud, mindig vissza kell írnom, hogy "What?" írja le más szavakkal mert nem értem. :P


Mindannyian ők jelöltek engem ismerősnek FBon, és nagyon élvezem, hogy különboző kultúrájú emberekkel beszélgethetek, sok érdekes dolgot megtudtam.


16/L

2012. szept. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem van külföldi netes barátom. Két Ukrajnában élő lány. Sokat beszélgetünk. Ilyen ismerkedős oldalon találkoztunk a másik pedig bejelölt a facebookon majd írtam neki. De volt egy rövid ideig egy lány aki Feröer szigeteken él vele is beszélgettem. Én szívem szerint Feröeriekkel vagy Izlandiakkal ismerkednék meg, csak nem beszélem egyik nyelvet sem.
2012. szept. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!