Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért olyan nehéz egy jó...

Miért olyan nehéz egy jó barátnőt (barátságilag) találni?

Figyelt kérdés

22 éves (lány) vagyok, akik eddig barátnőim voltak, azokról később kiderült hogy idióták, az egyik lop, csal, hazdudik, a másik bunkóskodik, 2 jó barátnőm volt, az egyyik elköltözött, a másiktól meg mi költöztünk messze.

Szerintetek bennem van a hiba?



2012. szept. 13. 08:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


A 6. választ írtam én, szerintem nagyjából a baráti kapcsolatokra is rá lehet húzni... Túl sokfélék vagyunk ahhoz, hogy könnyedén magunkhozvaló embereket találjunk.

19L

2012. szept. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Szerintem nem. Sajnos én se találtam igaz barátnőket. (22 éves vagyok én is). El kell fogadni, ráadásul én is felköltöztem Pestre itt meg aztán senkit nem ismerek, akikkel úgy viszonylag jól elvoltam messze vannak tőlem, de őket se nevezném olyan igazi barátnőknek.
2012. szept. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__egyeb-ker..


ezt én tettem fel, itt is jók a válaszok!

2012. szept. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hiba mindenkiben van,azt el kell fogadni.Én sem találok barátnőt,33 éves vagyok,és probáltam már itt neten is ismerkedni de egyoldalúnak éreztem a dolgot,leveleztem 2 lehetséges barátnővel,de az egyik szinte alig irt vissza,egy sorokat,a másik meg egyszer csak nem válaszolt többé,mondván nem történik vele semmi különös,nincs miről irjon.Ennek ellenére Én nem adom fel,hogy találjak egy igaz barátot magamnak,hiszen a Te kérdésed is bizonyítja,hogy más is szeretne barátot,csak nehéz találni.
2012. szept. 13. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
54%
Nem tudom, én mostanában azért lettem antiszoc, mert túl sok elintézetlen dolgom van, és ha még arra is elmenne az időm hogy hülyülök velük, akkor a pasimra nem maradna elég, vagy aludni nem lenne időm.
2012. szept. 13. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
66%

Sokszor még a családra sincs idejük az embereknek, de összességében két dolog, a munka és a család között cikáznak. Főleg a nők.

A te korosztályodban és a nálad fiatalabbakban a "család" rész persze gyakran inkább a szerelmi partnert takarja.

Hogy miért van ez így, arról tanulmányt lehetne írni.

2012. szept. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ugyanez a helyzet velem, csak 21 éves vagyok. Itt az oldalon próbáltam "ismerkedni" egy lánnyal, vele amúgy jól el is vagyok, csak a gond, hogy Szlovákiában lakik én meg kelet Mo-n. Így csakis neten keresztül tudunk beszélgtni, pedig néha jó lenne valakivel elmenni vásárolni, sétálni, bulizni, beülni valahova, vagy csak úgy személyesen beszélgetni egy padon. Régebbi barátnőm átvert engem, illetve összejött a fiúval, akit én 6 éve szerettem, így azóta elég nehezen is barátkozom, félek közel engedni magamhoz az embereket.
2012. szept. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
37%

Igen, benned van a hiba, rosszul választasz.

Jó barátnőt találni pontosan olyan nehéz, mint jó párkapcsolatot. Mert nagyjából mindkettőhöz ugyanazok kellenek, a barátságban persze nem kell a testi vonzalom, de minden más igen. Kell hozzá önismeret (mire van szükséged) és kell hozzá emberismeret (hogy milyen a másik, kit választasz). Nem könnyű...

2012. szept. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
72%

"Régebbi barátnőm átvert engem, illetve összejött a fiúval, akit én 6 éve szerettem, így azóta elég nehezen is barátkozom, félek közel engedni magamhoz az embereket."


Emiatt én biztos nem szakítottam volna meg a kapcsolatot a barátnőmmel. Lehet, hogy élete szerelmét találta meg abban a fiúban, akit én csak plátói módon szerettem - nehogy már elvegyem ezt a lehetőséget tőle. A férfiak nagy része ilyesmiből nem csinál nagy problémát. Talán ezért is tartósabbak az ő barátságaik.

2012. szept. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
41%
10.21- Mivel nem tudod az egész történetet szerintem nem kéne beleokoskodnod. Ugyanis ez a lány egyrészt tudta, hogy nekem mióta tetszik és előtte évekig hallgattam, hogy néz ki, hogy tetszhet nekem egy ilyen ember... másrészt csak azért "haverkodott" össze vele, hogy "híresebb" legyen a suliban és bekerüljön az elit csajok közé, vagyis, hogy azok is szóba álljanak vele. Utána a srácot érdekes módon lesz.rta magasról. Harmadrészt pedig a hátammögött mondott olyan dolgokat rólam a srácnak, amik abszolút nem igazak, kiröhögtek, megaláztak, stb... Szerintem így azért csak "jogom" van haragudni rá.:)
2012. szept. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!